OČR a zatvorená škôlka počas prázdnin

4. jún 2024

Ako je to prosim ked je zatvorena skolka pocas letnych prazdnin. Niekde som citala, ze treba papier od skolky. Vie niekto prosim o tom nieco viac?

alenah31
4. jún 2024

Treba ziadost na OCR, ktoru potvrdi skolka. Ale pozor, platena je len 14 dni hoci by skolka bola zatvorena cele 2 mesiace.... Ziadost najdes na nete.

autor
4. jún 2024

@alenah31 dakujem. Ide o 5 pracovnych dni nemam ich vykryte. Prave pozeram ze to musi zamestnavatel potvrdit. Ved ma zabiju :D

letfenixa
4. jún 2024

@autorka veď každú OCR potvrdzuje zamestnávateľ.

alenah31
4. jún 2024

Nezabiju neboj. Alebo nech ti umoznia na 5 dni HO pokial je to mozne, popripade sa opytaj sefa ci ich mas vziat do prace ak ma s 5 dnovou OCR problem😁

autor
4. jún 2024

@alenah31 nemozem robit HO pracujem v sklade. Vo vyske. To je zakazane

slavkadi
4. jún 2024

@alenah31 pýtala som sa na trvanie tejto očr v sociálke a povedali mi, že je bez obmedzení, kým je škôlka zavretá, môže čerpať, aj dlhšie ako 14 dní.

zuzanaete
4. jún 2024

@slavkadi Platena je len 14 dni, cerpat mozes dlhsie.

alenah31
4. jún 2024

@slavkadi a ja pisem, ze nemoze? OCR moze trvat kolko bude potrebovat, no od 15. dna bez osetrovneho. Aj bezna OCR pre chorobu moze trvat viac ako 14 dni, no pokial nejde o dlhodobu OCR kedy musi splnat podmienku - tiez od 15. dna zanika narok na osetrovne.

autor
17. jún 2024

Prosim viete mi poradit. Skolka ma tam uviest celu dobu zatvorenia skolky ? Alebo len dni ktore potrebujem vykryt?