OČR a škola - problém

15. dec 2023

Ahojte
Stala sa mi taká vec, ktorú potrebujem vyriešiť a neviem ako. Bola som so synom na OČR, posledný deň OČR( bol to pondelok) som bola objednaná ja u svojej lekárky.Preto som požiadala moju mamu, či by neprišla ku nám a nebola so synom.Z domu som odišla skoro ráno o 5 hod, pretože na vyšetrenie som šla do krajského mesta.A problem je v tom, že moja mama vystrojila syna do školy.Nepocjopili sme sa.Ja som prišla domov až o 11 hod.Súčasne som bola na OČR a syn v škole.Neviem čo teraz s tým, či nahlásiť do poisťovne čo sa stalo alebo to nechať tak, nechcem mať kvôli takejto blbosti problémy s poisťovňou ani so zamestnávateľom, nakoľko mám dosť dobré zamestnanie a nechcem z toho vyjsť ako pako.Stalo sa Vám už niečo také? Poraďte ako to vyriešiť, najlepšie keby mi poradila socialna pracovníčka, ktorá sa tomuto rozumie.
Ďakujem vopred

palicka
15. dec 2023

Skoly uz zoznamy do SP s chybajucimi detmi neposielaju. Nemaju to ako zistit.

nelca0510
16. dec 2023

@palicka to tu áni nepíš pre spekulantky

mamina7070
16. dec 2023

nemozes poziadat lekarku aby upravila ukoncenie ocr a na pondelok si vziat paragraf ?

zoznamy sa posielaju kvoli dotacii na obedy na upsvar a jedno ministerstvo a prepojeny rezortny informacny system to umozni zistit

martinka13
16. dec 2023

Predpokladám, že z obeda bol odhlásený. V tom prípade, to nemajú ako zistiť. Neriešila by som.

janinah
16. dec 2023

Nerieš.nechaj tak.

koniarova
16. dec 2023

Nerieš. Nikto to nebude zisťovať.

palicka
16. dec 2023

@mamina7070 zoznamy sa uz neposielaju

mamina7070
16. dec 2023

@palicka ale posielaju kvoli dotacii na obedy

autor
18. dec 2023

@mamina7070

@palicka
@koniarova
@janinah
@martinka13
Ďakujem za rady, všetko je vyriešené.Volala som do UPSVaR a tam si to upravili, zistili by to a hneď mi pracovníčka povedala, že jej to systém vyhodil. Určitw by ma kontaktovali.Mne dala lekárka na ten deň Pčko.Všetko je v poriadku a ja môžem kľudne spať.

lilinka88
18. dec 2023

Očr vypláca SP, čiže by si mala riešiť s nimi a po správnosti má byť opravené aj tlačivo očr lekárom

palicka
18. dec 2023

@mamina7070 posiela sa suhrn dni, nie dochadzka. A nie za kazde dieta zvlast, ale komplet pocet vydanych jedal.