OČR a pohotovosť

kika52621
20. okt 2021

Ahojte prosím Vas predpisu mi OCR aj na pohotovosti...... Naša doktorka je PN zastupuje ju 90 ročná lekárka mali ma od včera kašeľ dnes už aj soplik a zvýšenú teplotu nešla som s nim k lekárke lebo som si myslela, že pokiaľ ma len kašel a soplik zvládneme to aj bez lekára, že si vezmem dovolenku a za dva dni je fit no už vidím, že to tak nebude.... Teplota mu vystúpila pred chvíľou a ja už ani nemám šancu zastihnúť sestričku keďže je tam do 12:00 takze s nim pôjdem na pohotovosť.len pchcem vedieť ci aj tam mi vedia predpísať OCR alebo si to budem musieť poriešiť zajtra u svojho lekara. Dakujem

loginexistuje
20. okt 2021

@kika52621 nie na pohotovosti i je nevypisu ani PN ani OCR ale lekarka ti ju vie zajtra vypisat aj od dnes

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
20. okt 2021

@kika52621 no na pohotovosti ti určite OČR nedajú😉 na to je všeobecný lekár alebo pediater, v ich neprítomnosti zastupujúci lekár...tej 90ročnej pani doktorke stačí zavolať....

janinah
20. okt 2021

Ocr a PN ti spatné lekár môže vypísať ale aj nemusí.jeho povinnosť to nie je ..na poh.to isto neporiesite a podľa aktuálneho popisu to ani nie je stav na pohotovosť.

luccija
20. okt 2021

@kika52621 počkala by som do zajtra a išla k lekárke, ale zistí si či sa netreba objednať a pod...s týmto sa na pohotovosť nechodí

kacena4
20. okt 2021

naco chces ist s kaslom a soplom na pohotovost? aj tak budes musiet k pediatricke pre ocr

kika52621
autor
20. okt 2021

Pretože je astmatik ma laringitidu a treba to poriešiť v dnešnej dobe ako všetci perfektne ordinuje a pacienta ani nepotrebujú vidieť mi ho na pohotovosti aspoň popočúvajú a ja mam istotu ze nemá zápal pľúc.
Ďakujem.... Co som potrebovala vedieť som zistila ostatné rady zvážim sama ci su pre mňa vyhovujúce alebo nie.