OČR a pobyt mimo domu

1. feb 2024

Dobry den, chcem sa opytat na jednu situaciu ku ktorej som nenasla ziadne ine skusenosti. Som so synom na OCR do konca tyzdna. Ale mame ist zajtra na druhy koniec republiky na jednu okruhlu oslavu blizkeho clena rodiny. To ocr sa vztahuje na to ze musime byt len doma? Neviem ci si ju zajtra zrusit alebo to risknut do nedele. Ide mi len o to ze keby sa nedajboze nieco cestou stalo tak ze ako to v praci vysvetlim....vdaka za rady

melanta
1. feb 2024

Môžeš ísť kam chceš. Pri očr kontroly z SP nie sú, nie ty máš predsa dodržiavať liečebný režim. Čo sa týka práce, že čo povedia ak by sa niečo stalo, tak áno, otázne je, ako sa staráš o člena rodiny, ak ideš cez celú krajinu na oslavu. Ale tam nemáš mať aký postih, je to len morálne hľadisko povedala by som.

viestta
1. feb 2024

No nijek to v praci vysvetlovat nebudes. Ich je trt makovy do toho kde ty travis OCR

simca06022011
1. feb 2024

ocr kontroly sa nerobia

autor
1. feb 2024

@simca06022011 ja viem ze sa nerobia 🙂 skor mi ide o to, ci je mozne byt na ocr aj mimo miesta bydliska...

viestta
1. feb 2024

Ja som bola cez OCR v Tatrach. Nic lepsie som vymysliet nemohla, neskutocne mu pomohla zmena vzduchu. A neriesila som co si kto o tom mysli, aj doktorka to odobrila.

simca06022011
1. feb 2024

tak ked sa nerobia kontorly tak asi mozes... ;) nemusis predsa sediet doma s dietatom. dokonca mozes byt ty ocr a vooobec nemusis byt doma, mozes behat po meste pol dna a nechat dieta s otcom/babkou.
a co by sa cestou stalo, co by si chcela vysvetlovat?

januska12323
1. feb 2024

Nemáš čo vysvetľovať, si na OCR nie PN.

autor
1. feb 2024

@simca06022011 neviem, napadaju mi katastroficke scenare 😀
@januska12323
@viestta
@melanta
Dakujem zienky...upokojili ste ma 🙂