Očkovacia lotéria - pravidlá

14. aug 2021

Dobrý deň, neviem sa dopátrať k pravidlám očkovacej lotérie. Avizované bolo heslo, ktoré musíme povedať pri zdvihnutí telefónu. Kde to heslo nájdem ? Viete ho niekto ? Či už zmenili pravidlá ?

marci77
14. aug 2021

treba sledovat ten program v televizii ....a ked budete sledovat TV, tak heslo by tam mali bud povedat, alebo bude tam napisane, ked vam budu volat ....tak nejako to vysvetlovali vtedy na tlacovke

katulastraka
15. aug 2021

@marci77 kks a ked akoze nemam telku tak co? 😄 krista v tejto republike nestaci, ze sa clovek da zaockovat, este si kvoli tomu aj telku musi kupit. No mna poranta

peppita
15. aug 2021

To heslo je potrebné v prípade tej velkej výhry, treba kukat raz za týždeň v nedeľu, ale nepochybujem o tom, ze bude kolovat na internete. Male vyhry zrebuju každý den a heslo netreba

autor
15. aug 2021

@peppita no veď zajtra už by mali 1x losovat veľkú výhru a heslo nikde.
@katulastraka presne, máme tv ale len netflix a Voyo a k heslu sa nemôžem nikde dopátrať

martinkatinka
15. aug 2021

@katulastraka nemusis mat telku a nemusis sa ani registrovat 😉

autor
15. aug 2021

@marci77 a nevieš kedy išiel ten program ? Nech poviem kamoške nech mi pozrie v archíve

autor
15. aug 2021

@peppita nie zajtra ale dnes už by mali (skoro som v noci nespala ešte stále mám sobotu 😆😆😆) ale možno mám zlé info. Pýtala som sa aj na insta pár redaktorov a nikto nič nevedel

katulastraka
15. aug 2021

@martinkatinka pravda, ale vyhrat 100 000 by nebolo zle 😂

simsalabim
15. aug 2021

@katulastraka ja som zachytila, ze to heslo sa objavili pocas telefonatu s potencionalnym vyhercom a bude zakazdym ine.... Uplne chore, robit takyto cirkus. Ked losuju, mali by losovat a nie to takto podmienovat.

tncka
15. aug 2021

A tu je dokaz ako neskutocne zblbli a o..bali ludi🙄🙄🤭

conta22
15. aug 2021

Každú nedeľu o 20:30 začína hodinový program ktorý treba sledovať a tam bude heslo inde nie 😉

petkasaurus
15. aug 2021

A ked je niekto v praci na nocnej a nema sancu pozerať televizor, super vymyslene, ach jaj..

autor
15. aug 2021

@conta22 a minulý týždeň bol ten program ?

conta22
15. aug 2021

Nie dnes je to prvýkrát

januarova
16. aug 2021

No aký máte názor na včerajšiu prvú lotériu?
Čistá katastrofa 🥺
Chúďa tá posledná pani😢

petkasaurus
16. aug 2021

@januarova ta bude mat traumu na cely zivot, luto mi jej je..

lopka1313
16. aug 2021

Jeziny, ja pozeram tv tiez cez net, ale v inom byte v bytovke ked pozerame napr hokej, velakrat sa stane, ze niekto krici napr gol a niekto to krici az o minutu neskor... Chuda ta Zuzana...