Obecný byt

dzarika
25. máj 2024

Dobrý deň, pred dvoma rokmi nám schválili obecný byt na ktorý sme čakali neviem ako dlho od kedy sme tam mali podanu žiadosť. Týmto nechcem nikoho uraziť ani nič podobné. Ale myslím ze sú to byty pre ľudí a nie každý jeden co tu býva tak ma po dvoch psoch ako ja mam psoch rada, všetko len mi toto príde až moc ze obec toto schvaľuje, mame 2 ročného chlapca takže viete o čom rozprávam. Keby boli aspoň čistotny majitelia ale vôbec samé chlpi ocikane steny. Ake mate na toto názory chcem vám. Povedať zie tie byty sú není nejaké prilis extra veľké.

nelca84
25. máj 2024

@dzarika o tom, ci je domace zvieratko povolene rozhoduje majitel bytu. A tym je obec. Tebe neostava ine ako to respektovat, alebo si obstarat vlastne byvanie.

deti95060810
25. máj 2024

skôr autorka poukazuje na to že na vlastný byt nemajú, ale zato chovať 2 psíkov na to financ. majú...plus tá otrasná starostlivosť resp. žiadna....
kto vie či pes vidí zverolekára aspoň raz za rok...

katica06
25. máj 2024

@dzarika aj u nás sú povolené zvieratá v obecnom byte, ex švagriná tam mala labradora. V tej dobe bol nájom 75 euro za byt s garážou. Ak ti to nevyhovuje nájdi si iné bývanie, ak však z hygienických dôvodov cítiš ohrozenie sprav fotky podaj písomnú sťažnosť na obecnom úrade

martinkatinka
25. máj 2024

Byt musi byt odovzdany cisty a nepiskodeny. Takze predisli prenajimatelia ho mali dat do povodneho stavu. Takze mala si to ziadat pri nastahovani. Zavolaj alebo chod na obecny urad a pories si to.

nelca84
25. máj 2024

@martinkatinka ved ona nepise o tom byte kde byva ale zjavne o susedoch 🙈

martinkatinka
25. máj 2024

@nelca84 nie je to jasne... Ved ako vie, ake su ine byty vnutri? Ale tak mozno bola na navsteve...

nelca84
25. máj 2024

@martinkatinka zeby spolocne priestory? 🙈

alickapusinka
25. máj 2024

Nie aby si bola rada že si byt dostala je to nájomný byt takže obec si vyberá koho áno koho nie. Píšeš že dlho si čakala o to dôvod byť ticho. TY si dostala byt a ešte sa sťažuješ že malý kto ťa tam drží. Takých ako si TY takých žiadosti majú aj stovky. Nič si nevážiš ešte frfleš. Ak obec dovolila tam mať psov ak dostavali bytovku tak TY s tým nič neurobíš.

mimikarol
25. máj 2024

Treba sa sťažovať na obecnom urade konkrétnej obci

svetlonos
25. máj 2024

@alickapusinka
ona zrejme myslela, ze ani tie psy tam miesta nemaju poriadne, nie ze jej to vadí.

andulka1988
26. máj 2024

@dzarika tak toto poznám. Tiež som bývala v mestskom byte a všetci mali psa ja nie a čo som neznášala samé chlpy po byte. Pár ľudí sme boli podať podnet. Začali platiť za psa a už ich je akosi málo,neviem prečo

dzarika
autor
26. máj 2024

@nelca84 ďakujem ze ste pochopila ❤️

dzarika
autor
26. máj 2024

@alickapusinka
@svetlonos ano presne tak som to myslela.

dzarika
autor
26. máj 2024

@andulka1988 áno presne na toto som myslela keď som tu písala, mne to akože nevadí ale aby každom byte bol pes keby si aspoň spoločne priestory umyvali zamteali absolútne nič

dzarika
autor
26. máj 2024

@alickapusinka pani, ja som sa na vás názor nepýtala, pokiaľ nemusíte komentovať prosím nekomentuje, aby ste reagovali povrchne. Ja sa nesťažujem na byt o com repete ze je malý, ja som písala o spolubývajúcich ktorí majú doma psoch ze sú to nevyhovujúce podmienky pre dvoch psoch keďže tie byty neisu až také veľké. Ja som s bytom spokojná mne stačí dvojizbovy byt na začiatok. Časom hádam sa pre sťahujeme aj do svojho.

andulka1988
27. máj 2024

@dzarika to pomôže ako u nás spoplatniť,potom uvidíte koľko ľudí má lásku k zvieratám