Nové opatrenia - prechádzka s dieťaťom po dedine

4. mar 2021

Ahojte , chcem si len ujasniť informácie 😊 ,lebo som asi menej chápava 🤣..
Tieto nové opatrenia zahŕňajú aj to,že sa vlastne nebudem môcť ísť ani prejsť so synom po dedine ? Chodíme tak cca 700m od domu na také preliezky, nikto tam nechodí...
Alebo len tak všeobecne sa ísť prejsť po dedine..

gulka123
4. mar 2021

Z tých opatrení nevyjde asi nikto... 😀 So psom môžeš ísť na kilometer od domu čo som čítala... A myslím si, že v dedine ťa nikto kontrolovať nebude... 😀 To iba v mestách asi mestskí policajti tak chodia a pýtajú sa kam ideš, ale v dedine pravdepodobne nie.. No a keď môžeš ísť so psom tak môžeš ísť určite aj s dieťaťom von... 🥰

autor
4. mar 2021

@gulka123 🤣 to viem áno že so psikom sa môže... ináč vidím chodiť po dedine policajtov na aute tak sa bojím, že ma zastavia že čo nacvicujeme von 🤣

gulka123
4. mar 2021

To vazneeee? Ja bývam síce v meste, ae priateľ je z dediny... A aj keď sme sa boli prechádzať tak i dedine tak nikto nikde... 🤔 Som myslela, že to je takto všade... 😆
Tak povedz, že sa ideš otestovať a malého nemáš s kým nechať doma... 😊 Ľudia si teraz vymyslia kadečo aj aby cez okresy mohli ísť a pustia ich... alebo povedz, že ideš do obchodu... 😊

stanulienkat
4. mar 2021

Jasne,ze mozes.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. mar 2021

Ďakujem baby 😊😊

punka24
5. mar 2021

Nám detské Ihrisko na dedine zamkli...😠 Mám ho neďaleko a nikto tam ani nechodí... Syn sa mi rozplakal lebo začal mať v obľube šmykľavku... 😥 A v mestách kde ihriská nie sú oplotené sa deti hrajú ale tie oplotené musia zamknúť...?? Syn má rok a pol a nulový kontakt s inými deťmi ale zamknúť Ihrisko kam aj tak nik nechodí tak to ma už vytočilo do vyvrtky...