Nespokojnosť s vybavením reklamácie obuvi

sandri
28. máj 2021

Stretli ste sa uz s tym, ze ste reklamovali obuv, oni ju opravili, ale s opravou nesuhlasite? Ake mam moznosti? Zimne bf protetika - pozdlz celej topanky sa roztrhla latka pri spoji s podrazkou, a to az tak, ze bolo vidno zateplenie topanky. Reklamaciu mi uznali a podla nich to opravili - a to tak, ze tam dali lepidlo a snazili sa to prilepit k tej krajnej gume. Lenze na niektorych miestach bola ta latka tak roztrhnuta, ze to neslo a teraz je tam vidno to zateplenie topanky, na ktorom je nanesene priesvitne lepidlo (tie biele flaky, to je vlastne zateplenie topanky, topanka by mala byt inak tmavomodrej farby). Podla mna takato oprava nie je ok. Aky je vas nazor? A co s tym? Kupovala som to cez internetovy obchod, cize osobne sa stazovat nemam kam ist.

asia83
28. máj 2021

@sandri Prepáčte, ale tie topánky vyzerajú, akoby ich nosilo zo dvadsať detí zo desať rokov. Ja by som ich poslala na reklamáciu opäť. Látka sa oddelila od spoja.

sandri
autor
28. máj 2021

@asia83 kupovane 20.10.2020 🤦‍♀️

dendyve
28. máj 2021

Myslím, že už len to, že tú reklamáciu vôbec prijali je úspech, v dnešnej dobe sa ani v poriadnych obchodoch človek toho nedočká, nie ešte cez internet... 🙂

alenka7777
29. máj 2021

@sandri zimne cizmy od protetiky chodim reklamovat kazdy rok pretoze sa zacne parat sitie. vzdy mi vratia peniaze. zreklamovala som takto uz 5 topanok