Neprevzatie zásielky od kuriéra

lope_lope10
4. jan 2019

Do prace som si dala kurierom poslat balik, avsak dnes si ho vyzdvihnut nemozem, ani nikto z kolegov. Co sa s tym balikom stane? Nechaju mi ho na poste ako dobierku alebo budem musiet objednavat znovu?

kalerabik11
4. jan 2019

Záleží od toho aká je to spoločnosť. Ak Slovenská pošta tak máš viac možností, buď ti yo dajú na poštu, donesú iný deň, alebo niektoré mestá majú aj také mailboxy kde ti to dajú. Ak sú to iné spoločnosti tak pravdepodobne iný deň ti to donesú alebo tiež majú tie mailboxy. Ale musíš sa s kuriérom dohodnúť, zavolaj mu alebo pošli SMS

0silvia0
4. jan 2019

@lope_lope10 zavolaj kurierovi, nech ti ho prinesie v pondelok. Urcite si dostala sms s telefonnym cislom kuriera.

dzulli1980
4. jan 2019

Dohodni sa kuriérom, nech Ti to donesie v pondelok ... väčšinou sú tí chalani ústretoví, aspoň ja som s tým nikdy nemala problém 🙂
@lope_lope10

mogaa
4. jan 2019

@lope_lope10 záleží od kuriérskej spoločnosti, Slovenská pošta necháva zásielku na pošte, ale najlepšie je zavolať vopred kuriérovi a dohodnúť sa. iné spoločnosti nechávajú zásielku na zbernom mieste - kde si ju možno vyzdvihnúť.

evittam
4. jan 2019

@lope_lope10 Ved zavolaj kurierovi nech ti ho donesie v pondelok alebo k tebe domov. Ja to robím bežne. Ak je to poštový kurier tak to budes mat na poste