Nedostavenie sa na antigénový test

28. jan 2021

Dobry den.
Objednali sme sa s priatelom na antigenovy test cez korona.gov,ale bohuzial sa tam nevieme dneska dostavit,na infolinku sa dovolat je nemozne. Ak sa nedostavime hrozi nam nejaka sankcia?

veronikaszabova
28. jan 2021

Nie

lenkamatkova
28. jan 2021

nie, nehrozí

autor
28. jan 2021

Dakujem, volala som od vcera najmenej 10x nie a nie sa dovolat, vypisala som kontaktny formular o zrusenie tak snad to bude v poriadku...

nikolet29
28. jan 2021

Prosím kde ste našli formulár na zrušenie testu?

autor
28. jan 2021

@nikolet29 https://korona.gov.sk/najcastejsie-otazky/testo...
Hned to druhe kde je tc a aj kontakty formular

autor
28. jan 2021
nikolet29
28. jan 2021

Ďakujem 🙏

prispievatel
29. jan 2021

Počul som o prípadoch keď sa niekto dostavil aj dvakrát. Vraj to je zakázané ale mňa zaujíma zistiteľnosť. Ak idem na odberové miesto kde sa netreba registrovať tak vlastne niesom zapísaný ale na mieste si napíšu údaaje avšak ručne na papier. Nevidel som nikoho s laptopom pripojením na net že by to hneď nahadzoval do databázy. Tak keby som šiel do susednej dediny tiež na miesto bez registrácie tak ako by zistili že som bol 2x keď to neroztrúbim? Tých čo chytili to buď roztrúbili alebo sa vrátili na rovnaké miesto kde ich spoznal personál takže amatérske chyby. Avšak o existencii databázy neviem nič nájsť ani cez google. Robí niekto z vás tam alebo vidí do toho? Existuju databáza na základe ktorej by to zistili?