Nástup na PN po rodičovskej dovolenke

zolinko88
8. okt 2021

Ahojte

Mam taku otazku mozem nastupit na Pn,ked chcem prerusit rodicovsku dovolenku nakolko manzel nastupuje na matersku?Som stale zamestnana.dakujem za odpovede

janinah
8. okt 2021

Ak budeš chorá.tak áno.Pn je pre chorých.nie pre špekulantov.

ivkazba
8. okt 2021

@zolinko88 ale najprv musíš nastúpiť späť do práce, aby sa ti obnovilo poistenie, ak chceš čerpať PN . Návrat do práce sú povinná oznámiť mesiac vopred a potom mesiac vopred oznámiť návrat späť na RD

martinkatinka
8. okt 2021

Toto bude povazovanr za cistu spekulaciu.

klarissa25
8. okt 2021

Akože už som tu videla veľa špekulantov ale vždy niekto prekvapí..

maciatkolulu
8. okt 2021

@zolinko88 však super, nástup do prace, ale keď si vážne chorá.... Co mi je veľmi ľúto. Tak samozrejme PN a žiadne vychádzky dovolenky a pod... Ja fakt neverím....

zolinko88
autor
8. okt 2021

Vy ste uz uplne normalne?ja sa normalne pytam a nemam za potreby tu citat debilne komenty.Mimochodom mam zdravotne problemy z chrbticou preto ide manzel na matersku aby som to mohla nejako riesit,tak laskavo si zistite skutocnost a potom komentujte

mogaa
8. okt 2021

@zolinko88 môžeš, ale presne ako tu bolo napísané, SP to bude považovať za špekuláciu, tak rátaj s kontrolami liečebného režimu....

martinkatinka
8. okt 2021

@zolinko88 ved liecis sa mozes aj teraz. Ale ak potrebujes, aby bol manzel doma, tak potom OK. To znamena, ze popri materskej nebude mat pracu.
Ale ak on bude na materskej a zaroven bude mat iny pracovny pomer a ty budes PN, bude to automaticky dane ako spekulacia. To je proste fakt.

janinah
8. okt 2021

@zolinko88 my normálni sme,debilná bola tvoja otázka aj tvoja vychcanosť brať zo štátneho a vyvaľovať sa doma,ukáž mi dnes človeka,ktorého nebolí chrbtica.škoda slov ....

maciatkolulu
8. okt 2021

@zolinko88
@zolinko88 takže muž sa bude starať o dieťa celodenné, hej?