Musí muž pokračovať s nami v karanténe?

6. máj 2021

Zienky viete mi poradiť či muž musí byt ešte v karantene keď my sme na konci jeho karantény som bola pozitivna ja a deti?
Lebo svokra tvrdí že on už nemusi byt v karantene ale mne sa to nezdá, veď predsa my sme pozitívny a keď je s nami v domácnosti mal by byt doma dalších 14 dni aj on nie?

autor
6. máj 2021

Ja s detmi sme boli pozitívny na 12ty deň odkedy bol pozitívny muž. Dnes by mužovi končila karanténa keby nie sme pozitívny aj my

nina255
6. máj 2021

Ved ak bol on pozitivny a uz mu konci karantena naco by mal byt znovu s vami doma ? Ak je “vylieceny” priznaky UZ nema tak moze chodit do prace podla mna atd... ved co myslis ze ten covid zase chyti po tyzdni od vas druhy krat?😃

autor
6. máj 2021

@nina255 nie ale či to náhodou nebude “prenášať” od nás napríklad na oblečení...

janai1
6. máj 2021

Jemu konci karanténa na 14 deň, vy máte svojich 14 dní

jvlo
6. máj 2021

kazdy ma svojich 14 dni od pozitivneho testu + teda vy s detmi este dobu pocas jeho karanteny, ked ste boli vedení ako uzky kontakt

evkamotka
6. máj 2021

Manzelovi skonci, nenatiahne sa mu o vasu. Aj my sme boli v podobnej situácii

romanka_369
6. máj 2021

On dokonci svoju karantenu a moze ist do prace, ale nemoze mat 3 dni pred koncom ziadne respiracne priznaky..riesili sme to pred mesiacom..manzel bol pozitivny, ja s dcerou 8 dni po nom a syn dalsich 8 dni po nas..manzel po 14 dnoch chodil do prace, mne skoncila karantena vcera a syn konci az 11.5.🤷

bibina32
6. máj 2021

Manželovi končí, ty pokračuješ ďalších 14 dní.