Môžem mať svadbu v prípade, keď som momentálne na PN?

ellisa12
18. jún 2022

Ahojte zaujímalo by ma ako je to s plánovanou svadbou
A naplánovanou pn.
Môžem mať svadbu aj keď som momentálne na PN?

zuzanaokasova
18. jún 2022

@ellisa12 nie...keď si na PN, máš byť doma na uvedenej adrese

hradnapani
18. jún 2022

@ellisa12 pocas urcenych vychadzok mozes mat sobas, ale inak sa musis zdrziavat na urcenej adrese, ktora je na pn listku. Takze bez hostiny a veselice. Obrad by si stihnut mala.

hradnapani
18. jún 2022
ellisa12
autor
18. jún 2022

@hradnapani super to som chcela vedieť ze či počas vychádzky môžem 🙂 ďakujem veľmi pekne 🙂

hradnapani
18. jún 2022

@ellisa12 nevidim dovod preco nie. Vobec nikde som nikdy nenasla nejaky paragraf, ktory by upravoval co sa smie a nesmie pocas vychadzky. Nech to dobre dopadne a stihnete to 🙂

hradnapani
18. jún 2022

inak aj v tejto debate to riesili. https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/svadba-pocas-pn/?page=2&scrollto=first Je asi aj moznost celodennej vychadzky, plus spominaju tam aj potvrdenie od lekara. Popytaj sa toho svojho. Ale naozaj nevidim dovod, preco by si nemohla absolvovat obrad, ked mas schvalene vychadzkove hodiny. t.j. stav ti dovoluje opustit bydlisko. Ved na urade bude zaznam, kedy sobas prebehol, takze ja by som sa tohto nebala.

gabika108
20. jún 2022

@ellisa12 ano mozes mat svadbu lekar ti výstavy papier na celodennu vychadzku a ten odnesies do SP ja som tak mala sobáš