Mohla by ma odviesť polícia domov?

9. feb 2022

Dobrý deň prajem,chcem sa informovať... Chcem odísť od môjho muža aj s mojimi dvoma deťmi späť k rodičom. Vlakom či autobusom to veľmi nepôjde,môže ma polícia odviesť až k nám domov ? Moji rodičia sú vzdialený 200km.

pepss
9. feb 2022

to vážne jako toto??? 😨

mila23
9. feb 2022

z akeho dovodu Vas ma viezt policia? policia nie je taxik....

autor
9. feb 2022

@mila23 pretože chcem doslova ujsť a odísť v bezpečí.

oli2782
9. feb 2022

Keď máte dôvod a dôkaz tak ho polícia zadrží a vy môžte v kľude odísť

aliaray1
9. feb 2022

Nie, policia nie je taxi sluzba.

autor
9. feb 2022

Ďakujem za odpovede, určite si uvedomujem že polícia nie je taxi služba. No ja chcem odísť tak aby o tom ani nevedel.

ivkazba
9. feb 2022

Koľko krát si už volala políciu kvôli tomu, že nie ste v bezpečí a ubližuje vám? Ak zavoláš a je k tomu dôvod, tak ho polícia zadrží. Ale teba domov neodvezú. A ak chceš odísť tak, aby o tom nevedel, tak odíď keď je v práci. Či je s tebou doma celý čas?

elenka74
9. feb 2022

Poprosiť dobrú kamarátku alebo niekoho z rodiny, aby pre vás odviezli. Alebo rodičia nevedia pre vás prísť?

autor
9. feb 2022

@ivkazba nevolala som ani raz, pretože mám strach. A áno chcem tak odísť keď nebude doma,no naši majú pokazené auto a vlakom či autobusom s dvoma deťmi to bude asi ťažko.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acrobaleno
9. feb 2022

@autorka Keby sa tak bojím muža ako ty, idem aj pešo k rodičom. Veď čo je to sadnúť na bus, či vlak?

oli2782
9. feb 2022

Vie kde bývajú rodičia? Aby sa neobjavil tam

ivkazba
9. feb 2022

Vlakom alebo busom to bude ťažko? No nebude. Ak chceš odísť, tak nebude. Sú ženy, ktoré s deťmi chodia busom či vlakom denne do práce a do školy. Ak chceš odísť, tak toto ozaj nie je argument.

zuzu1986
9. feb 2022

A prečo by to nešlo?Tak treba iné riešenie polícia vás isto nezaveze 200kmk vqsim a potom 200km nazad trosku porozmyslajte

kiki68
9. feb 2022

Skus kontaktovat linku pre zeny , co zazivaju domace nasilie. Mozno by mohli pomoct s tym prevozom a dalsimi vecami. Myslim, ze toto je taky zaciatok, aby si mala nejaku pevnu podu pod nohami. Daju Ti rady ako odist v bezpeci. Ale ak je to naozaj zle, tak kontaktuj aj policiu.

martinkatinka
9. feb 2022

Ake velke mas deti?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenn25
9. feb 2022

@ivkazba preco to nie je argument? ak ma veci napriklad pre babo ktore potrebuje zbalit plus pre seba a dalsie dieta tak ako sa ma zaniest?
autorka skus poprosit nejaku kamosku, alebo rodicia nech skusia zohnat nejaky odvoz...musi byt niekto kto ti moze pomoct

lindusss2016
9. feb 2022

Ak je taky tyran, pochybujem, ze u rodicov budes v bezpeci, ved tam sa objavi ako prve... Ci ani jemu sa nebude chciet chodit vlakom, tak nedojde?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
9. feb 2022

@jenn25 netreba hladat vyhovorky preco to nejde. Nejake veci si moze dopredu poslat postou k rodicom a potom fakt zbalit minimum a ist. Nastupit jej pomoze hocikto, aj do vlaku aj do busu, staci poprosi niekoho, necakat ci sa niekto ponukne. Musi hladat moznosti ....

ivkazba
9. feb 2022

@jenn25 ak sa bojí muža, tak nech zoberie deti a ide, nepotrebuje baliť všetko, stačí zbaliť najnutnejšie do jednej tašky a odísť. Či radšej ostane pri ňom, lebo busom neodvezie všetky veci? Ak sa bojím, tak už len kvôli deťom odídem čím skôr, aj bez vecí.

anjelicek26
9. feb 2022

Vlakom ci busom chodia ludia s detmi uplne bezne. Chapem, ze potrebujes asi odviezt aj kopu veci, ale takto to nepojde. Pokazene auto? Za 50-70e tvoj otec/brat/stryko/sestra zoberie dodavku s prvej pozicovne a dojde po teba... alebo kazdy iny kamarat/kamaratka!

mimimoje
9. feb 2022

Kontaktuj https://www.minibodka.sk/, majú skúsenosti s podobnými problémami, poradia ti a možno aj pomôžu. Neboj sa, prvý krok si spravila, rozhodla si sa. Veľmi ti držím palce.

20erika07
9. feb 2022

Urcite mas nejaku kamosku alebo znamych, alebo nasetrit na taxík ked chces ist autom. Policia urcite nie ...

marcellka32
9. feb 2022

@20erika07 taxíkom 200 km? Fuha, koľko by platila??? Veď je úplne jednoduché vziať tašku, kde dám nutné potreby detí, dám ten ruksak na chrbát, deti za ruku alebo do kočíka a odídem na vlak, všade ľudia pomôžu naložiť, stačí pekne poprosiť..cestovala som s 2 malými deťmi po výletoch vlakom

noami12
9. feb 2022

Druhý ľudia aj lietajú lietadlom z 2 deťmi a nehovoriac o tom ze ešte musia prejsť kontrolou a 2 hodinu pred odletom byt na letisku + let, tak neboj sa s 2 deťmi to zvládneš, polícia ta určite neodvezie, iba preto ze sa bojíš, lebo niekto ich môže potrebovať naozaj na pomoc.

asocial
9. feb 2022

ked je kriza, urcite by sa nasiel sused u rodicov, iny rodinny prislusnik, je to len vyhovorka, ze maju pokazene auto. Ak je to naozaj take vazne, cestu by si si nasla. Naozaj, policajti ta urcite nebudu stahovat domov aj s kuframi. Ked je tyran, obrat sa na policiu, aby si mala pisomny zapis

savetheworld
9. feb 2022

Napíšte mi prosím, odkiaľ ste, ak máme nejaké približné súradnice, odveziem vás.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz