Meškajú aj pasy za príplatky?

al_d7
25. jún 2024

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, meškajú pásy aj za príplatok do 2. dní? Mám pas s chybným čipom, bohužial do teraz niesom doma a mám rezervovaný termín 28.7 na vybavenie pásu, s tým, že si ho dám urobiť do 2. dní. A 4.7 odlietam.

kitycat
25. jún 2024

Pozri si este raz kalendar lebo 28.7 je nedela a 4.7 je tiez odveci 😃

A tie dvojdnove hadam nemeskaju ved tam priplacas za prioritu

maranco
25. jún 2024

@al_d7 ten pas aj tak môžeš použiť na cestovanie, neprejde automatickou kontrolou ale zamestnanec pozrie ručne a pustí ťa ďalej

al_d7
autor
25. jún 2024

@kitycat jooooj prepacte. 28.6 a 4.7 haha

al_d7
autor
25. jún 2024

@maranco hm, dakujem. Snad to tak bude. Lebo letim do Turecka a tam su vraj nejaky prisny na pasy.

al_d7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa_s
25. jún 2024

@al_d7 2d pasy stihaju

al_d7
autor
25. jún 2024

Mam novu info. Kamosovi meska pas aj za priplatok. Dal si ho urovit do 2. dni a zajtra odlieta a nema ho. Daval si ho urobit minuly stvrtok. Katastrofa

miggy
25. jún 2024

To je tak keď si to každý necháva na poslednú chvíľu. 🙈

sisa_s
25. jún 2024

Tak info o chybnych pasoch vyslo pred rokom...bolo dost casu vymenit si...moja kolegyna pred 2t stihla do 2d pas

maranco
25. jún 2024

Útvar hodnoty za peniaze odporúča aby stroje na výrobu dokladov neboli v prevádzke 8 hodín ako doteraz, ale 12 hodín. To by vykrylo aktuálny nápor.

Jedným z dôvodov, prečo občania musia na doklady čakať, môže byť aj dlhá doba dodania vyrobeného dokladu na konkrétne úrady. Odporúčame preto navrhnúť zmeny v celom procese od prijatia žiadosti, samotného procesu výroby až po fyzické dodanie dokladu občanovi.
https://www.facebook.com/uhp.hodnotazapeniaze/p...

majka99999
25. jún 2024

Ten pas je platny, tak by som vycestovala s nim. https://www.minv.sk/?databaza-cestovnych-pasov-...

dahra
25. jún 2024

@al_d7 - my sme boli začiatkom juna (6.6.), do terminu nam vychadzalo 40 dni. Nedala som vyrobiť s priplatkom, ale už vtedy avizovali, že meškajú aj príplatkové.

skodulienka
25. jún 2024

@dahra tak to držím palce. Ja som dala robiť 28.5. a povedala, že tak po 25.7. ho mám očakávať.

kitycat
25. jún 2024

@al_d7 kam (ne)leti? 🥲