Mám si doniesť z UK white book?

ivetkatka197808
1. sep 2010

Vie mi niekto poradit, o mesiac sa chystame domov natrvalo z uk,budem v 25 tyzdni tehotenstva,mam doniest na Slovensko tehotensku knizku-whitw book, co mam tu,daju mi original?alebo staci ked prinesiem kopiu mojmu gynekologovi?Komu mam povedat ,ze ju potrebujem svojej midwife alebo GP?Prosim poradte...

kingstonka
1. sep 2010

@ivetkatka197808 ja som sa z UK vratila natrvalo na SK asi v 28 tt. Tehotensku knizku, ktoru som tam mala som priniesla na SK- a moj lekar v nej dalej pkracoval-po slovensky. Do UK som potom odoslala list- podakovala za starostlivost a oznamila im ze ostavam na SK (ked sme sem leteli este nebolo 100% iste ci ostaneme). Neviem presne co je white book (kazda nemocnica v UK ma svoj zauzivany system)- Moja UK teho.kniha bola ako zosit formatu A4 a v UK som ju mala stale pri sebe- tu ju akceptovali.

ivetkatka197808
autor
1. sep 2010

@kingstonka neviem ako sa mam rozhodnut, ci im mam povedat alebo nie, ze odchadzam, este porozmyslam, tak dufam,ze na Slovensku budu akceptovat vsade tu tehotensku knizku aj ja mam taku velku format A4,ked hovoris, ze tvoj lekar s tym nemal problem...

kingstonka
1. sep 2010

@ivetkatka197808 - lekar nemal ziadny problem- a aj som si uz vsimla ine pacientky s roznymi teho.knizkami z UK v cakarni- uz su zvyknuti. Ked som potom prisla do porodnice tak sa len sestricka zasmiala, ze uz videla rozne ale tato je opat ina... 🙂 Ja som nepovedala ze odchadzam na trvalo (nebola som si 100% ista)- ale pytala som si od midwife : fit to fly list do lietadla- a aj si ho odo mna na letisku pytali....