Mám nárok na rekreačný príspevok?

13. aug 2021

Dobrý deň, mala som pracovnú zmluvu presne na dva roky a zamestnávateľ mi nepredĺžil zmluvu na ďalšie obdobie. Tak by som sa chcela spýtať, či j možné, či je nejaká šanca, že by mi aj tak uhradili rekreačný príspevok? Alebo je možnosť, že mi žiadosť zamietnu? Na dovolenku cestujeme v auguste a k poslednému augustovému dňu mi končí prac. zmluva, čo budú v ten deň presne dva roky, ktoré som tam odpracovala. Ak mám nárok si to uplatniť, že to stíham, alebo že mi to už uznajú, prosím, kde si nato môžem zohnať tlačivá, príp. viete mi dať link alebo vzor, ktorý by sa dal uplatniť? Bude stačiť ísť po dovolenke aj s tlačivom a dokladom o zaplatení za zamestnávateľom? Vopred vám ďakujem za každú radu či pomoc.

nelca84
13. aug 2021

ku dnu zacatia rekreacie musis mat odpracovane u zamestnanvatela 24 mesiacov, takze nebudes splnat podmienky

janai1
13. aug 2021

Aj si si o tom dačo prečítala? Pretože hneď prva veta ti dá odpoveď

autor
13. aug 2021

@nelca84 Ďakujem pekne za odpoveď. toto som si nebola istá, lebo mi poradla kolegyňa, že nárok mám tak nech to využijem. Len mi to nesedelo preto som sa
pýtala.

autor
13. aug 2021

@janai1 ďakujem za odpoveď , už to vidím. Takže nemám nárok, rozumiem. Nemala som s tým ešte skúsenosti.