Mám ísť na úrad práce alebo na maródku?

martinka28091985
26. nov 2013

Pozdravujem, potrebujem poradiť.Čakám prvé bábo, v robote som dostala výpoveď nakoľko som mala na dobu určitú medzi časom som bola, ale na PNke. Zajtra idem ku gynekologičke a mám jej povedať, že či ma má nechať na PNke alebo pôjdem na Úrad práce mala som si zistiť,čo je pre mňa lepšie.... Preto by som chcela poprosiť o radu,či by ste mi nevedeli poradiť, čo jej povedať. Zostať na PN aj kvoli peniazom dákym alebo je to jedno a mám ísť na úrad. Ďakujem moc vopred...

jajus28
26. nov 2013

Urcite zostat na pn budes mas skoro tie iste peniaze bez behaciek po uradoch prace, zdravotnej poistovni a urcite budes mat lahsie vybavovanie pri nastupe na matersku kedze tu vyplaca socialka ako aj marodku 😉

misulienocka20
26. nov 2013

Ja mam ten isty problem v decembri 31.12 mi konci zmluva uz teraz som na PN kvoli riziku. A tiez neviem co robit ci potom o mesiac pokracovat v PN alebo urad prace. Mna zaujima ci vobec dostanem dajake pdniaze potom. Zatial mi znami vravia vzdy o pnke ze je to lepsie. Tak asi je ale tirz nad tym stale uvazujem co a jak ☹

m_ij_ka
27. nov 2013

ja sa prikláňam k pn ako byť vedená na úrade práce