Má polícia zoznam osôb, ktoré majú nariadenú domácu karanténu?

25. feb 2021

Je pravda,ze policia ma zoznam osob,ktore maju nariadenu domacu karantenu?

pribinak
25. feb 2021

Možno v Rakúsku, ale tu určite nie

autor
25. feb 2021

@pribinak lebo dostala som taku info...ale teda pochybujem

viktoria1425
25. feb 2021

Áno manžela tak kontrolovali policajti,keď bol v karantene 🙂

ivkazba
25. feb 2021

Tak SP má zoznam osôb, ktoré majú karanténnu PN. To sú údaje, ktoré môže mať polícia k dispo. Plus tí, čo prichádzajú zo zahraničia a musia sa elektronicky registrovať a potom byť v karanténe, tak aj tých zoznam majú. Ale napríklad ak som covid pozitívna a nejdem na PN, len ostanem doma, tak to nevedia podľa mňa.

nafka0483
25. feb 2021

Ano, moze im dat info hygiena, alebo socialna poistovna, alebo osetrujuci lekar. Policia ma pravo na tieto informacie a moze kontrolovat dodrziavanie karanteny.

petulda333
25. feb 2021

Neviem, ale kamosku boli skontrolovat policajti. Mojho muza dnes zeny z hygieny

2helka20
25. feb 2021

Keďže je núdzový stav a porušenie karantény sa rovná všeobecnému ohrozeniu, na kontrolu vraj chodia skôr policajti 🤷‍♀️

majusikk
25. feb 2021

Môjmu mužovi volali ci dodržiava no je v nemocnici nevie odkiaľ as z PCR testu

zdena1990
26. feb 2021

@petulda333 a tie môžu chodit? a ked si niekdo vybavuje opaterne nepridu len Vypočuvaju cez telefon a nepriznaju .... škoda slov

petulda333
26. feb 2021

@zdena1990 tak karantenu asi cez tel neskontroluju, nie?! A ze nepriznali, no to nebude kvoli tomu, ze neboli osobne. Moja svokra ziadala na mamu (90) pred 3r,babka nechodiaca, treba ju kupat, krmit atd a neuznali, vraj je babka sebestacna

wera22
26. feb 2021

Ano majú bratranec bol v karanténe a 3x ho boli skontrolovať či je doma zavolali mu a musel sa ukázať na okne

leuchtturm
26. feb 2021

a nemas to jedno? Raz mas nariadenu karantenu, tak v nej mas aj ostat.