Leasing - podmienky

17. jún 2022

Prosim vyzna sa niekto??
Ake su podmienky ked chcem auto na leasing? Bola som na rodicovskej. Uz pol roka pracujem.. no mam caste OCR kvoli chorobnosti v skolke takze vyplata je vzdy ina.
Praca na TPP. Mam aj hypoteku, spotrebny uver a pozicku.

river_song
17. jún 2022

Ja som dostala auto na leasing aj na rodicaku.. bolo to pred par rokmi, ale nebol s tym problém

tahomi
17. jún 2022

Vsetko zalezi od vysku tvojho prijmu vs vydavkov.

mogaa
18. jún 2022

podmienky záležia od konkrétne spoločnosti čo leasing poskytuje - sú to zväčša sesterské spoločnosti bánk ale aj súkromné spoločnosti....obvykle zaplatíš akontáciu-zálohu a podľa toho o akú výšku ide sa aj dokladá príjem....pri vyšších zálohách príjem ani nedokladuješ

mogaa
18. jún 2022

podmienky záležia od konkrétne spoločnosti čo leasing poskytuje - sú to zväčša sesterské spoločnosti bánk ale aj súkromné spoločnosti....obvykle zaplatíš akontáciu-zálohu a podľa toho o akú výšku ide sa aj dokladá príjem....pri vyšších zálohách príjem ani nedokladuješ

mogaa
18. jún 2022

podmienky záležia od konkrétne spoločnosti čo leasing poskytuje - sú to zväčša sesterské spoločnosti bánk ale aj súkromné spoločnosti....obvykle zaplatíš akontáciu-zálohu a podľa toho o akú výšku ide sa aj dokladá príjem....pri vyšších zálohách príjem ani nedokladuješ

mogaa
18. jún 2022

podmienky záležia od konkrétne spoločnosti čo leasing poskytuje - sú to zväčša sesterské spoločnosti bánk ale aj súkromné spoločnosti....obvykle zaplatíš akontáciu-zálohu a podľa toho o akú výšku ide sa aj dokladá príjem....pri vyšších zálohách príjem ani nedokladuješ