Ktorá zdravotná poisťovňa má najlepšie benefity na očnú starostlivosť?

adriana237
1. sep 2021

Ahojte,
Viete mi niekto poradiť ohľadom výberu zdravotnej poisťovne??? Zaujíma ma hlavne, ktorá poisťovňa má najlepšie benefity týkajúce sa očnej starostlivosti a okuliarov pre deti..
Vopred ďakujem za každú radu 😉

e1i
1. sep 2021

@adriana237 union od noveho roka bude mat 150 e balik

sissy27
1. sep 2021

@adriana237 neviem porovnať, ale union má v tomto nejaké benefity, prišlo mi to do mailu, ale už som vymazala. Mrkni na stránke, tuším tam bolo 70€ na rám pre deti a ešte niečo.

kkovacovak
1. sep 2021

@adriana237 vyberať poisťovňu kvôli okuliarom je trošku scestné. Vyberieš si takú, nedajbože dieťa vážnejšie ochorie a bude ti úprimne jedno čo má s okuliarmi a aký príspevok si naň dostala. Vyberaj podľa zdravotnej starostlivosti. Takže jedine všeobecná

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
1. sep 2021

@viestta bohužiaľ mám v okolí ľudí čo majú vážnejšie choroby, dedičné, nevyliečiteľné a priamo ich ošetrujúci lekári im odporúčali vždy všeobecnú práve kvôli problémom s liečbou. Riadim sa aj podľa toho. To mi príde viac dôležité ako príspevok na okuliare alebo zuby. V reklame to vyzerá dobre ale je to taký lapač klientov

janai1
1. sep 2021

@kkovacovaktak čakacie doby na vyšetrenia sú extrémne odlišné... Vo všeobecnej trvalo 3 mesiace kým mi schválili liečbu, v unione 2 týždne

siska53
1. sep 2021

@kkovacovak rozsah zdravotnej starostlivosti urcuje zakon.

e1i
1. sep 2021

@viestta tiež som tam od začiatku, a nikdy ziadny problem. MR aj liečba v zahraničí schvalena zo dna na den. Mala je predcasniatko, je tam od narodenia, žiadny problém, muz prestúpil tiez, spokojnosť veľká