Kto mi dá priepustku pre sprevádzajúcu osobu v prípade plánovanej operácie manžela?

maybemom
2. okt 2019

Zdravím, chcela by som sa informovať ako to funguje so sprevádzaním člena rodiny k lekárovi v prípade plánovanej operácie. Môj manžel má plánovanú operáciu na 18.10. čo je piatok a v nemocnici predpokladajú, že si ho nechajú 4 dni - do pondelka. Môžem si nechať piatok a pondelok oraziť v nemocnici priepustku ako sprevádzanie k lekárovi? A kto konkrétne mi priepustku orazí? Ďakujem za odpoveď.

kolieskova232
2. okt 2019

neviem ci ti orazia doprovod, ak bude v nemocnici to asi nie, ked ho tam pojdes zaviest a pojde domov tak to hej. ak s nim budes chciet byt potom doma, tak asi len ocr

maybemom
autor
2. okt 2019

@kolieskova232 práve, že by som ho tam piatok odviezla a v pondelok preň prišla. Doma s ním budem na home office, tak OČR nebudem riešiť, ale tieto dva dni by som tam s ním rada bola a nebrala si kvôli tomu dovolenku..

katie253
2. okt 2019

@maybemom normálne sestričke pri príjme dať priepustky na potvrdenie ako doprovod.

janinah
2. okt 2019

Pečiatku ti dajú,ale záleží čo ti uzná zamestnávateľ.Či uzná,že odvoz do a z nemocnice ti trval celý deň....