Koľko trvá vydanie cestovného pasu?

anda_panda
24. feb 2022

Nema niekto skusenost za posledne obdobie kolko trva kym vystavia na policii v PP novy cestovny pas ?

daskapp
24. feb 2022

@anda_panda ahoj ja som si dávala robiť akurát a trvalo to 15 dní

anda_panda
autor
24. feb 2022

@daskapp dakujem 😊
@nikpa dik ale oficialne info viem, skor som chcela vediet realne skusenosti priamo v PP, ci maju vela roboty a davaju si na cas alebo ich zvyknu vystavit skor

hanka1674
25. feb 2022

Ono tak celkovo, čo mám skúsenosť s vydávaním nových dokladov, tak to býva tak do dvoch týždňov.

ibrunova
25. feb 2022

@anda_panda Pasy z celého Slovenska sa vyrábajú v Bratislave

petka1402
25. feb 2022

@anda_panda za príplatok aj do dvoch dni

mata1001
25. feb 2022

Presne ako píse
@ibrunova , je jedno či si ho das vyrobit v PP, v KE alebo v NZ. Vyrabaju sa v Ba a odtial sa rozvazaju do miest.takze chodia rovnako vsade... a teraz sa vyraba strasne vela pasov, tak dodacia 30dnoveho pasu bude cca 3 tyzdne...mas este moznost si priplatit za 10dni alebo 2dni.

canis_lupus
5. máj 2024

Ahojte, niekto akt skúsenosť? Boli sme už pred viac ako 5 týždňami a pásy stále nemáme, o dva týždne máme booknutý v Poľsku predĺžený víkend a bez pasu pre 7m tam nemôžem ísť 🙈

ibrunova
5. máj 2024

@canis_lupus mne na dokladoch povedali, že ak sa blíži termín zaplatenej dovolenky, 30 dní prešlo a pasy neprišli, treba zobrať k tomu papiere a ísť tam, kde si pasy vybavovala, v takýchto prípadoch to vedia vybaviť a výrobu urýchliť.

canis_lupus
10. máj 2024

Teraz som si uvedomila, že stále tie pasy nemáme 🤦‍♀️ je to viac ako 6 týždňov, ďalší piatok odchádzame, neviete prosím náhodou, na aké číslo volať, keď sa chcem informovať, ako to s nimi vyzerá? Nebývam priamo v meste, tak sa tam nechcem aj s malým zbytočne prehnať.

ibrunova
10. máj 2024

@canis_lupus ja by som tam šla osobne. a kam chceš volať, aké mesto? Klientské centrum či oddelenie dokladov?

canis_lupus
10. máj 2024

@ibrunova bola som na polícii v Poprade a neviem práveže kam volať 😁 nie som šofér a mám to 25km, tak sa mi úplne nechce, ale prinajhoršom na týždne pôjdem

martul
10. máj 2024

@canis_lupus predvčerom dávali v správach, že vydávanie pasov mešká, vedia o tom, snažia sa to riešiť. No to nám čakateľom pomôže ako mŕtvemu obklady. Nervy mám.

ibrunova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
canis_lupus
10. máj 2024

@ibrunova tak logicky keby som to mohla poriešiť telefonicky, je to lepšie, nie?? Už som volala na políciu 4x a nik nedvíha, takže očividne tam budem musieť budúci týždeň ísť, lebo dnes sa tam nemám ako dostať, ani keby som neviem ako chcela

itmama15
13. máj 2024

@canis_lupus ahoj zistila si niečo nové? moja žiadosť je tiež ešte v štádiu prijatá, dávala som si 10.04. ale chcem skúsiť pre dceru vybaviť urgent občiansky do 15 rokov, tie by nemali meškať ak sa dá do dvoch dni

canis_lupus
14. máj 2024

@itmama15 včera bol manžel osobne na polícii, vraj by to malo byť tento týždeň, ak nie, tak neviem 😃 pôjdeme načierno očividne

itmama15
15. máj 2024

@canis_lupus ja som bola dnes v tt, pas nebol 35 dni, povedali že majú zo zákona 60 dni, 30 je predpoklad, ale teda že radšej nech vybavim občiansky. išla som vedľa a pani videla, že pas ešte nemám a že pýtam teda preto občiansky a poprosila kolegyňu aby mi to zurgovali a vraj v piatok ho budem mat. že po urgente je do dvoch dni, pre istotu som dala ale urobiť ešte občiansky za 7€, tie mi povedali že chodia do týždňa. a na vydaji mi povedali, že eštelen teraz im v tt chodia pasy z 22.03🤷‍♀️ takte tak som pochodila ja dnes