Koľko sa platí za civilný sobáš?

mariahodzova
7. jan 2014

Žienky neviete mi niektorá povedať koľko sa platí za civilný sobáš? Môj tvrdí, že sa platí okolo 200€ ale nijako sa k tomu neviem dopátrať... sme obaja z jedného mesta. Ak niektorá o tom niečo viete, rada sa dozviem viac. ďakujem

majusqa77
7. jan 2014

@mariahodzova ak je na matrike v mieste trvaleho bydliska niektoreho z vas a v case, kedy maju sobasne dni, tak je to zdarma

luba28
7. jan 2014

v presove je iba stvrtok bez poplatku,.....sobota sa plati,.... 🙂

barbara088
12. jan 2014

u nas sa neplati nic...iba zakusky a flasu sme tam nechali 🙂

kitty88
12. jan 2014

nic sa neplati, jedine ak by ste chceli sobas mimo urcenej sobasnej miestnosti a s tymi casmi, resp. sobasnymi dnami, nie som si ista, to zalezi asi od konkretnej matriky

mokon
12. jan 2014

@mariahodzova my sme platili - už je to 13 rokov - tuším 200.- Sk, asi si to radšej zistite u Vás na matrike, vyzerá to, že je to v každom meste inak

karabashka
12. jan 2014

@mariahodzova pokial mate trvalý pobyt obaja tam kde sa idete brat tak sa neplatí nič, maximálne že si vypýtaju ak budu nejak vyzdobovať sálu ale inak nič, je to zo zákona. Ak však nemáte trvalý pobyt tak 16,50 eur za jedného. Ale najlepšie je spýtat sa tam osobne. ALe takto je to aj v zákone. My sme to tiež takto mali že zadarmo. Dali sme len flasu vína a koláce.