Koľko preplatí poisťovňa za to, keď dostanem darované vajíčko?

lydia1995
3. sep 2022

Ahojte baby, viem je tu veľa diskusii ale koľko razy sa v ních otočí téma a neviem sa dohliadať odpovedí.

Chcem sa vás preto opýtať, mala by som dostať darované vajíčko co stoji na mojej klinike od 3000 do 6000 podľa toho aký program chcem, ja si vyber a ten za 6000€ vedeli by ste mi približne povedať koľko mi uhradí poisťovňa mam Dôveru. Môže to byť aj 1000€ co mi uhradí? Ale to chcem od poisťovne asi veľa 😭😂💁‍♀️ ďakujem za každú odpoveď mierenu na moju otázku

e1i
3. sep 2022

@lydia1995 zalezi ako centrum poda žiadosť. Darovane ani nemusi pteplatit. Vsetko zalezi od toho ako sformuluju

lydia1995
autor
3. sep 2022

@e1i podala som žiadosť na poisťovňu a mam ju schválenú a preto sa pýtam koľko by tak mohli preplatiť viem ze všetko jenidvidualne ale hádam ze z6000€ preplatí a viac ako 200-300€ ci sa mýlim? Neviem netuším preto sa pýtam

martinaju
3. sep 2022

@lydia1995 chod do ivf skupiny tu na konikovi a urcite ti poradia baby ale myslim ze ti preplatia rovnako ako keby podstupujes ivf ty so svojimi vsjickami alebo embryami neviem ci len vajicka vudete mat sarcovske alebo cele embryo