Koľko dňový test potrebujem do obchodu?

22. apr 2021

Stačí 14 alebo treba najviac 7 dní starí test do obchodov? (pepco atď)

sisa_s
22. apr 2021

7

janai1
22. apr 2021

Záleží kde

autor
22. apr 2021

Červený okres

sisa_s
22. apr 2021

Vsade je do obchodov 7d test

e1i
22. apr 2021

@janai1 ako pise sisa_s do obchodov vsade 7 d test ci je aky chce farebny okres

janai1
22. apr 2021

@e1i aha, tak to je dobra sprostosť... Niečo schvália a potom to furt menia 🤦‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
22. apr 2021

@viestta v covid automate nie je písané nič o tom že je to o práci.... Je tam kolónka platnosť testu a 21,14,7 podľa stupňa varovania

martinaju
22. apr 2021

Do obchodov, kadernictva a tak dalej 7 dnovy kludne možeš byť aj v ružovom okrese. V každom jednom okrese platí 7 dnovy test do obchodu (okrem potravin a drogerie tam sa ide podľa covid automatu teda podľa farby okresu)

strongi
22. apr 2021

Ved tie testy aspon u nas nikto nekontroluje. Naco je to dobré? Buzeracia funguje a kontrolu ma každý na saláme.

kristiii
22. apr 2021

@strongi od nás pýtali včera v Takku napríklad, od kolegyne v Pepcu

nikca_123
22. apr 2021

2 dni po sebe som presla skoro vsetky obchody v Eurovei - BA, ani by ma nenapadlo ukazovat niekomu test, ktory ani nemam. Nikto ho nepytal a keby ano, necham zarobit inemu obchodnikovi 😉

jaga18
22. apr 2021

Sme ružový okres a včera pýtali test pri vstupe do pepca. Stačil im v pohode 14 dňový. Aj u Dr mi ho akceptovali.

strongi
22. apr 2021

@kristiii ja som bola aj v Takku aj v Pepcu a nikto nepytal. Iba oznam na dverach. Ale chapem, ze skor sa roznesie, ze niekde pytaju, ako to, ze to nikoho netrapi a teda asi zijem na marse, ale ani v banke ma nikto nepytal, ani na urade... testy sa musia minat, tak strasme ludi aj nadalej, kam to spejeme.

kristiii
23. apr 2021

@strongi neviem čo si mi tým chcela povedať...ze od teba nepýtali alebo že vo väčšine obchodov nepýtajú alebo ozaj len námatkovo (ani by nebolo reálne možné pýtať od každého, veď predavačky majú čo robiť s počítaním zákazníkov, keďže ľudia nabiehajú do obchodov a ani ich nenapadne, že si majú niečo zobrať, aby sa vedelo, koľko ich tam je a potom predavačky len behajú po predajni a prepočítavajú- skúsenosť z ccc). U nás napríklad viem, že pýtajú aj na policajtoch a na mestskom úrade, kamaratka si menila asi dva týždne dozadu trvalý pobyt a bola prekvapená. Ale tak nám je to dve tri, keďže sa musíme aj tak testovať každý týždeň kvôli robote.