Kedy dostanem Covid pass?

16. júl 2021

Dobrý deň, minulú sobotu som bola na 1. dávke Pfizer, kedy mi príde Covid pass? Aplikáciu green pass mám stiahnú, len stále čakám na ten kód aby som ho tam zadala. Jediné čo mi emailom prišlo bolo poďakovanie, že som sa dala zaočkovať.

sasa1310
16. júl 2021

cez korona.gov si vyžiadaj certifikát. Už dávno budeš mať covid pass

niekto2hy
16. júl 2021

v GP nacitat.

autor
16. júl 2021

@sasa1310 zasielala som žiadosť o potvrdenie o očkovaní aj mi prišlo a aj tam bol QR kód ale keď som ho naskenovala tak mi aplikácia vypísala že to nie je QR kód ku covid pasu alebo ty myslíš iné potvrdenie

paulinkaa2
16. júl 2021

Takéto a mne to prišlo asi až za 10min
Vypisujú sa tam bezpečnostné kódy z telefónu a potom z mailu
https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-validate-...

autor
16. júl 2021

@paulinkaa2 áno tento formulár na vyplnenie som našla len je tam treba zadať ten covid pass a k tomu sa ja neviem dostať

domka1205
16. júl 2021

Ja som bola v nedeľu na ockovani,neprišiel mi do smsky,tak som dnes volala na ich linku,tam mi ho pani nadiktovala. Písala som im aj kontaktný formulár 3dni dozadu a bez odozvy,včera sa zas nebolo možné tam dovolat,dnes po 25min čakaní na linke sa dalo 🙈

autor
16. júl 2021

@domka1205 no vidím že si tam budem musieť asi teda zavolať. Ďakujem všetkým za pomoc

niekto2hy
16. júl 2021

Covid pas posielal NCZI v SMS.

zuzliq
16. júl 2021

Ja som pre jedného zo synov tieto nedostala kód a nepomohol ani telefonát na linku. Nakoniec som si nainštalovala appku z poisťovne a tam som to potvrdenie mala. Teda ja som to vyriešila takto.

autor
16. júl 2021

@zuzliq ďakujem krásne podarilo sa mi to takto