Kedy bude vyplatený jednorázový príspevok 100 eur?

mimja12
10. máj 2022

Prosim Vas kedy bude vyplateny jednorazovy prispevok 100€ na deti?

nikol789
10. máj 2022
patka06
10. máj 2022

ešte nikto nevie, zajtra sa o tom rokuje

luliu
10. máj 2022

@mimja12 ešte nie je ani schválený, takže možno nikdy

sasa1310
10. máj 2022

nemá byť čo vyplatené

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehotna40
10. máj 2022

Keď mal matovic o tom tlačovku, vravel ze by to malo byt v júli ale to bolo teoreticky, prakticky to ešte nieje ani schválené.

dzulli1980
10. máj 2022

Osobne si myslím, že ani nebude ... ja mám už dlhší čas pocit, že slovenský národ je slovenskej vláde absolútne ukradnutý, všetko sú to len také sľuby na zalepenie očí ... No. 1 je Ukrajina ... nechcem sa s nikým hádať, jednoducho mám taký pocit.
@mimja12

silvusias
11. máj 2022

Radšej s tým nerátam, že bude. Ak náhodou, tak to bude pekné prekvapenie :D

bucko555
11. máj 2022

@dzulli1980 presne toto mám aj ja ten pocit keď sa jedná o Ukrajinu na to peniaze si ale aby dali našim niečo a nie len pre deti ale aj dôchodcov čo nemajú ani minimálne na prežitie tak na to peniaze nie sú .....

patka06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzliq
11. máj 2022

@bucko555 prosím vás a aké peniaze konkrétne dali Ukrajine?

mariasofiabarbora
11. máj 2022

@patka06 ??? Odkiaľ to vieš ved je to schválené len pre náhradných rodičoch a rodinný hmotnej núdzi atď... ja som o tom nič nepočula ze na každé dieťa ktoré poberá rodine prídavky

patka06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
topas103
11. máj 2022

urcite nie je schvaleny

lienka.7
11. máj 2022

@mimja12 este to ani neschválili a ty uz by si chcela vyplácať 🙈🤣🤣😀

lienka.7
11. máj 2022

@bucko555 to tu prosim ta nepis, lebo hned ta tu zhejtuju, ze im zavidis vojnu 🙈👌

lienka.7
11. máj 2022

@zuzliq daj si do Google lex ukrajina a zistíš aj sama. A nie, nie je to iba tých 66 ci koľko eur.👌

zuziiiii
11. máj 2022

No ja neviem co je pravda ale Pele teraz dal na fb ze nič sa nedohodli a dávajú si na týždeň pauzu...
https://m.facebook.com/pellegrini.peter

lienka.7
11. máj 2022

@mimja12 k daňovému bonusu sa vyjadril Mihal na FB. Cize takto im "záleží " na Slovakoch👌👌👌

elanor
11. máj 2022

@patka06 aby si sa netesila predcasne, vsimni si hlavne tu poslednu vetu, je dost podstatna.

luliu
11. máj 2022

@patka06 nič nie je schvalene

bucko555
11. máj 2022

@zuzliq nevravím priamo Ukrajine ale ukrajinským občanom.....pre nich sú miesta v školách v škôlkach pre naše deti v septembri tie miesta neboli, dostali takú podporu čo naši dôchodcovia toľko ani nemajú a podobné veci .....nie nezávidím im nech sa pomáha veď sme ľudia len ide o princim že keď sa pomáha iným na to je a na to aby sa pomohlo našim na to není

patka06
11. máj 2022

@luliu
@elanor
@topas103 Máte pravdu dámy, to čo sa ku mne dostalo, bola unáhlená správa z netu.
Mažem pôvodný príspevok, aby sa niekto ďalší netešil predčasne ako ja

zuzliq
11. máj 2022

@bucko555 stále neviem, o akej podpore hovoríte. Myslíte dary od ľudí? Tak snáď môžem darovať peniaze, komu chcem. Vláda vypláca 66 eur, to je predsa nič oproti dôchodkom.
O deťoch v škôlke a škole? To sú jednotlivci, tých detí je tu málo. Do základnej školy slovenské deti zobrať musia, máme povinnú školskú dochádzku. Na strednú školu majú ukrajinské deti problém sa dostať. Zostanú vám teda škôlky - koľko detí zobrali do škôlok? Veď to sú jednotky, žiadne veľké počty. Teda znovu sa pýtam, o akej ohromnej pomoci to hovoríte.

lienka.7
11. máj 2022

@zuzliq nesir tu prosim ta hoaxy. Ešte raz, nastuduj si lex ukrajina a potom tu pis o príspevkoch. Slováci také príspevky nikdy nedostali a ani nedostanu!
A potom príde ti fér, ze Slovákov tu doslova "triedia" komu co dat a komu co nedat a im sa dava vsetko plosne, nikto nič nezistuje? Su tu ti ludia vobec? To je to najmenej 1x do mesiaca si prísť po dávku na postu, ze? Myslíš, ze taki špekulanti to aj nevyužívajú?
10.000 deti podla udajov MS SR su jednotky??? Na nejakej dedine mozno môžu v pohode vziať deti do skolky, ale v BA je o každé jedno miesto bitka. Ta ktorá to teraz nerieši, to nepochopi. Tak nech sa k tomu nevyjadruje. A nikto im vojnu nezavidi, ale svet sa kvoli tomu teraz nezastaví.

lienka.7
11. máj 2022

@bucko555 ta, ktorá to nerieši, taka tu bude mudrovat👌 pre nás pomoc nieto ale inym budeme plosne rozdavat aby sme boli pred svetom chrumkavy. No comment

ali08
11. máj 2022

@zuzliq a tie reklamy co boli financne podporte cez orange,pomôžeme Ukrajine a kopec sms co chodili boli co pomoc s oblečenim?nie Financna pomoc.a aj tak I'm veľa pomahaju, chcela by som vidieť ci by nám tak pomohli, he.ze slovaci nemajú a je veľa ľudí co ziju z mesiaca do mesiaca.dochodky akože pardon človek dorobiť 40rokov dostane 300e dochodok a ma vyzit akože pardon aj tých 60e by našom teraz pomohlo, henty bez nič robenia dostanu ešte aj zaplatene .

bucko555
11. máj 2022

@lienka.7 presne ja sa už nejdem vyjadrovať, vidím to poznám pár Ukrajincov čo žijú na Slovensku a keď sme sa ich spýtali či nepotrebujú dajaku pomoc tak ma vysmiali že veď oni majú viac peňazí jak mi tu .....nehovorím o diaľničných známkach že.obi ich platiť nemusia a my hej..
..no nevyjadrujem sa viem svoje

ali08
11. máj 2022

Véd to 9ste bolo aj s koronou my sme musela byť všade aby nás bolo vidno a ako sme dopadli?na hovno tak je teraz aj s ukrajinou a bude to horšie

lienka.7
11. máj 2022

@bucko555 ja im nezávidím žiadnu vojnu, ale aspoň v BA je chudákov vystresovanych Ukrajincov minimum. Vidím to v obchodoch, nákupných centrách vysmiate ukrajinky nakupujuce drahu kozmetiku, nákupy v peeku za 300€ a pod.
Ti chudaci co pomoc aj reálne potrebujú ostali na Ukrajine lebo sem nemali ako, resp.za co prísť.
Inak som nepochopila, načo maju.mat diaľnice zadara. Ci idú na pohovor z BA do TT ? Ci ako?
A ano, aj my tu na sídlisku mame 3 matky s deťmi, co su fakt radi ze sme im podonasali naše veci, lebo mali len tu jednu.igelitku. ale žiadne značkové drahe veci a iPhone ako tu podla niektorých uz je bežný standard. ked detom kúpim termixy, tak.mi pomaly chcú ísť umývať okna a upratovať za to byt... takýmto nemam problém a RADA pomôžem. Ale nie hentakym oskundesom spekulantskym na SUV a pod., ktorí len využili situáciu a rehocu sa na nás, aki sme blbi 👌👌👌