Kam ma pustia v čiernom okrese?

22. nov 2021

Už sa strácam v tých nových opatreniach… kam ma pustia v čiernom okrese do obchodov? Je mi jasne že do OC nemôžem ísť ale čo taký “stop shop” napr. ako je v BB terminál? Že je vchod z vonka? Tým myslím tie esenciálne obchody (neviem ake sú neesencialne) Deichmann, C&A, CCC atd. …. Treba dodržať OTP alebo netreba ani test? Viem že v piatok púšťali aj do Pepca na vlastnú zodpovednosť…..

patka06
22. nov 2021

netreba ani test,
Režim OTP už pre obchody neexistuje

lucka_ke
22. nov 2021

už len OP - očkovaní, prekonaní

c_est_la_vie
22. nov 2021

To na vlastnú zodpovednosť ma pobavilo. Lebo keď pustia a príde kontrola z hygieny, pokutu platí predajňa.
A tiež to nie je iba o vlastnej zodpovednosti. Tie pravidlá nemajú chrániť len nás, ale i ľudí okolo

autor
22. nov 2021

@c_est_la_vie to áno, len ja sa pýtam či ma niekde teda pustia aspoň s testom 😊

mironka
22. nov 2021

nie...nepustia...s testom pustaju len deti od 2 do 12 rokov....do zakladnych obchodov neocko mozu...myslim bez testu...do nezakladnych obchodov nesmu vobec...ani s testom...

autor
22. nov 2021

@mironka podľa toho čo čítam tak by mali do obchodov ako sú obuv a odevy… no už som ozaj zmätená z tých pravidiel

patka06
22. nov 2021

do obuvi a odevov mimo OC môžu zatiaľ všetci, ale chystajú sa ten zoznam prehodnotiť

kliatana
22. nov 2021

toto je dneska najhorucejsia tema mam taky pocit. ako priznam sa tiez nejako extra nesledujem tie spravy lebo by ma uz z tych nariadeni, zakazov a neviem coho vsetkeho asi porazilo.

beatrice1111
22. nov 2021

U nás v meste nepúšťajú neockovanych len do nákupných centier, normálne malé obchody púšťajú všetkých. Skús určite ta niekde pustia.

jankapepe
22. nov 2021

Tak.... Dnes som bola dokúpiť vianočné darčeky.... pokus.... výsledok?
Pustili ma všade

dievcacitajucelist
22. nov 2021

Moja skúsenosť z minulého týždňa...keďže niesom očkovaná...bola som na AG test, aby som drobcovi kúpila topánky a staršiemu koberec (prerábame izbu)...ja inak nikam nechodím pre istotu nech sa nenakazim a aj drobo...a viete čo nikde...ani v OC ani v obchodoch klasických odo mňa nepýtali test...dokonca v niektorých obchodoch predavačky respiratori na pol ksichtu...neviem príde mi to zvláštne...🤔

kamatopo
22. nov 2021

Zmätená som aj ja. Teraz sa vrátili moje deti z nákupu v Draciku. Nikto od nich nič nechcel. Tak potom o čom to je?

ibrunova
22. nov 2021

U nás kontrolujú už pri vchode.