Jednorázový pandemický príspevok

9. mar 2021

Ahojte nieviem ci je to pravda ale počula som ze vraj sa bude vyplácať jednorazova pandemicka dávka tak 300 eur dostane každá jedna rodina ale to len jednorazovo , a ešte ze aj prídavky na deti do ukoncenia nudzoveho stavu 100 e na každé jedno dieťa , myslíte ze je to pravda ja o tom pochybujem

sisa_s
9. mar 2021

Citanie s porozumenim a neverit vsetkemu v style "pocula som" 😉 ziadny takyto navrh neexistuje, iba jeden institut si zmyslel, ze toto by bolo super 😀

autor
9. mar 2021

@sisa_s hm áno lebo som to uz hľadala aj na inernete a nič také neexistuje , hm bolo by super každý by sa potešil ale mne sa to aj tak nezdalo žeby vláda nám len tak kvoli covide rozdávali peniaze to určité

rachel36a
9. mar 2021

A pocula si aj o tom, ze sa planuje zvysit 10 nasobne domova dan... tiež ta to potesi? Lebo niekto vsetky tie nezmyselne pandemicke prispevky musi "zaplatit"

kristiii
10. mar 2021

@rachel36a kde nájdem prosím ťa ten návrh?

rachel36a
10. mar 2021

@kristiii ja som ho nehladala, hovorila mi to moja byvala sefka...ma stavebnu firmu a obchoduje s nehnutelnostami...tam sa nad tym rizculovala...ale tk bude sk vsetkym ta...u nas v meste napriklad aj smeti zdvihli...kazdy rok sa pridavalo cca 20 az 50 centov a teraz su z 26€ na 35€...

autor
10. mar 2021

Hm uecite ma to nepoteší ..ja som sa len chcela informovať čí o tom niekto niečo nevie nič viac ,my tiež platíme dané za dom a teraz co sa mam zabiť ze zvýšili nech zvýšia kazdy si svoje musi zaplatit nieko by tu chcel vsetko zadarmo

rachel36a
10. mar 2021

Ved ty chces zadarmo prispevok...😁😁😁inak ak to ozaj zvysia, tu domovu dan, tak my namiesto 50€ budeme platit 500€ 😨😨 na nervy toto vsetko

kristiii
10. mar 2021

@rachel36a ok, myslela som si, že to bude niekto povedal 🙂 Statusov je o tom plný internet, ale reálny odkaz na taký návrh nikto nikde nenašiel...

luci2298
10. mar 2021

Navrhli to analitici, milion článkou nato denne vidim..ale nikde som nečitala žeby sa o tom vláda zmienila. Ale čitala som že aj prezidentka to už riešila pár dni dozadu

rachel36a
10. mar 2021

@kristiii este nie...zatial to este nie je, a dufam ze ani nebude...ale chapem ze stat - mesto chce aby im niekto vratil to co ludom dali 😉

gabka11
13. mar 2021

Akože ja tiež toto nechápem, človek si ledva kúpi byť, 30 rokov hypotéka a ešte plat vysoké dane 🤦‍♀️