Je tu právnik, ktorý mi skontroluje nájomnú zmluvu?

14. aug 2023

Je tu človek s pravnickym vzdelaním, ktorý mi skontroluje nájomnú zmluvu? Mala som slubenu pomoc od známeho kt. to nakoniec nemôže pozrieť a potrebujem to max zajtra. Je robená podľa predloh a predpokladám že je to vsetko správne v súlade so zákonom, ale ocenila by som keby mi to niekto prebehne ocami. Ozvem sa do správy ak sa niekto ochotný nájde. Ďakujem pekne vopred

kornelies
14. aug 2023

Treba ocenit aj financne. Viem, ze si tu ludia radia navzajom, ale najomma zmluva ma zopar stran
Neber to, prosim, osobne, ale vsetci potrebuju z niecoho zit.

subartic
14. aug 2023

kľudne to ber osobne. Robíš si nájomnú zmluvu na budúci príjem chceš si byť istá že je všetko v poriadku , keby náhodou niečo a ty hľadáš niekoho kto by ti to zadarmo pozrel ? Právnikov je na mrte, však ráno obvolaj a neverím že nezoženieš niekoho .

A samozrejme ak tu aj niekoho zoženieš, bolo fajn mu to aj zaplatiť.

sissy27
14. aug 2023

Pravnik studoval XY rokov, investoval do seba, svojho vzdelania, obetoval cas, financie, odoprel si ine veci… a potom pridu ludia, ktori bez hanby ziadaju jeho sluzby len tak, zadarmo, navyse hned… preco by to mal robit len tak, navyse v sibenicnom termine (teda neskoro vecer)? Ved normalne ponukni peniaze alebo aspon nejaku protihodnotu / sluzbu…

autor
14. aug 2023

Žienky, čítam to po sebe ale ja naozaj nevidím že by som niekde povedala že nechcem zaplatiť.

nikolca
14. aug 2023

Najdi si pravnika