Je tinitus dôvod na dôchodok?

2. okt 2021

Dobrý večer,je tinitus dôvod na invalidný dôchodok? čiastočný/ polovičný... celý???ak nárok je ďakujem

janinah
2. okt 2021

Nemyslím,dokonca to ani nie je diagnoza,len príznak a má viacero príčin.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
3. okt 2021

určite nie....teda ak nie je dôvodom vážnejšia diagnóza

elizabet173
3. okt 2021

určite nie, bežne s tým ľudia pracujú

lucia147852
3. okt 2021

Určite nie, ľudia s ktorí majú horsie diagnózy často nemajú nárok

bloger
3. okt 2021

Tinitus je len príznak nie choroba ide o pískanie v ušiach ale to môže mať rôzne príčiny treba určiť diagnozu vyšetrenia by ti mali urobiť a potom sa uvidí či by si mala nárok

stanulienkat
3. okt 2021

Má to každý štvrtý človek, keby ľudia chodili s takýmito debilinami na invalidný dôchodok, tak nemá kto v tejto republike pracovať.

dee01
3. okt 2021

@stanulienkat tak tak...bohužiaľ romáci sedia doma na dôchodkoch invalidných atd bez príčiny, ostatní to musia utiahnuť 🙈

stanulienkat
3. okt 2021

@dee01 tak vieš, musíme ťahať minoritu. Neviem si predstaviť, čo by som musela robiť, keby som ešte aj bielych musela zachraňovať. A to ver, že ich zachraňujeme. Dosť robíme na všetky tie matky, čo doma lapia na rôznych očr pandemický, na pn-ke pandemickej a na rôznych pandemických idiotinách. Všetko to ide z našich daní. Aj ja na nich makám, keby som mala makať ešte na ľudí, ktorým píska v ušiach, už si to môžem rovno hodiť😁.

aandrea9
28. okt 2021

@stanulienkat netvrdím, že je to na invalidný ale debilinou by som to nenazyvala. Skus fungovať s neustálym pískanim v ušiach ktoré má hlasitosť tlmenej hovorovej reči čo je cca 30-40 decibelov. Nič moc.