Je potrebný antigénový test z okresu do okresu?

podprsenkovalady
8. jan 2021

Ahojte babenky....neviete ci je potrebny aj antigenovy test ked by ma zastavlili policajti? ked potrebujem ist z okresu do okresu potrebujem zaviest auto na emisnu kontrolu ....dakujem

patka06
8. jan 2021

netreba test, len účel cesty musí byť vo výnimkách

podprsenkovalady
autor
8. jan 2021

@patka06 dakujem 🙂

hettinka
8. jan 2021

@podprsenkovalady a vy v okrese nemáte stanicu STK, kde urobia emisnú kontrolu?

Inak test netreba, ale vo vynimkach to nie je.

podprsenkovalady
autor
8. jan 2021

ale mame ale sem chodim odjakziva a je to najblizsie od domova bohuzial v inom okrese

hettinka
8. jan 2021

@podprsenkovalady kontroly zatiaľ nerobia, len námatkovo. Tak to riskni, prinajhorsom ta na hranici okresu otočia.

elizabet173
8. jan 2021

@podprsenkovalady myslim, ze by si nemala problem. Bola som tento tyzden cez dva okresy, nezastavili ma, ale lahko si mohli overit, ze som bola objednana este v polovici decembra.

petamada
8. jan 2021

Inak mas aj termin stanoveny?zisti si,ci ta vobec zoberu, lebo emisne kontroly je mozne odlozit do 3 mesiacov od skoncenia nudzoveho stavu, zistovala som, bo mame auto v CR a nevieme ho dostat na SK..

elizabet173
8. jan 2021

@petamada fuu, tak to som nevedela, dakujem za info

podprsenkovalady
autor
8. jan 2021

@petamada trochu nechapem emisna mi skoncila 12.10 takze dokedy mi plati odklad? Nechapem to od skoncenia nudzoveho stavu ...ja som si myslela kedze tri mesiace ten odklad tak konci to predlzenie teraz 12.januara a po 12.januari moze mi prist uz pokuta...dakujem

petamada
8. jan 2021

@podprsenkovalady nam skoncila na firemnom tiez v oktobri, a povedali ze ziadna pokuta nam nepride, akonahle zrusi stat nudzovy stav (k nejakemu datumu) vtedy je uz nutne to riesit, ak ale u Vas robia, dali to termin, tak kludne chod, aspon to budes mat za sebou.