Je možný nákup v druhom okrese počas zákazu vychádzania?

29. okt 2020

dobry den. Surne potrebujem ist nakupit malemu syncekovi nieco do obchodu s detskym sortimentom do druheho okresu. Kedze je to vo vynimke tak by som mohla a keby nahodou policia by to mala chapat

katka281
29. okt 2020

A v com potrebujes poradit? 😁

autor
29. okt 2020

@katka281 pardon zabudla som dodatok

ze ci niekto tak bol a nebol ziadny problem?

katka281
29. okt 2020

Ja som vcera cestovala z BB do LM (ale bola som u lekara) a nikto ma nekontroloval. Este sme sa zastavili v tescu na nakup...Keby ta zastavia, tak to urcite pochopia. Patri to do vynimiek, kludne chod, ked to malicky potrebuje, nevidim v tom problem 😊

claudia001
29. okt 2020

ja pendlujem každý den hodinu do prace a naspäť a zatial ma nezastavili ani som nevidela že by zastavovali niekoho 🙂

h2
29. okt 2020

Ja takisto,ako @claudia001 , denne do práce do iného okresu, žiadne kontroly som nevidela.

alchemilkazltozelena
29. okt 2020

Nebudu ziadne kontroly na hraniciach okresov, a ani nie su... aj to bolo niekde povedane

h2
29. okt 2020

Len si ešte over, či bude obchod otvorený, nech nejdeš zbytočne.

mogaa
29. okt 2020

no ty môžeš z obchodov len potraviny, ak ťa nachytajú v inom(niekde kontroly robia)pokuta......obchody otvorené môžu byť, ale ty môžeš len potraviny......

janinka007
29. okt 2020

ked budeš mať negatívny test, možeš ísť nakupovať aj do ineho obchodu, ako sú potraviny...od pondelka

weronika171717
29. okt 2020

@mogaa nie, moze ist nakupit aj do obchodu s detskymi potrebami, ako je napriklad predeti a pod.

katkapalo1
29. okt 2020

Detské obchody patria do skupiny starostlivosť o blízkeho a väčšinou všetky veľké sú otvorené. Pre istotu by som si nechala doklad z obchodu ak ta nebudú kontrolovať skôr. A keby chceli byť veľmi pre motivovaný policajti môžu ísť na nákup s tebou.

autor
29. okt 2020

Dakujem vam krasne. PEKNY VECER