Druhé kolo testovania a práca cez víkend

1. nov 2020

Dobry vecer prajem uz som z toho naozaj unavena a vystavena. Vcera som bpla na testoch dobrovolne nasilu ako asi kazdy kto pracuje a musi pracovat. Buduci tyzden ma byt druhe kolo. Ja som vsak piatok sobota nedela v praci, 12tky od 9:00 do 21:00. Problem je ze rano sa na test nemam sancu dostat kedze som z mesta a boli aj teraz velke rady, do prace chodim MHD este pred 8:00 aby som stihala. Z prace prichadzam domov kratko pred 21:30. Kedy sa mam dat akoze otestovat??????? To mam byt akoze potom 10 dni v karantene??? Citala som ze hej. Pocas prace sa testovat nemozem som predavacka a je nas v obchode malo. Uz ma to vazne ale naozaj vazme stve.

nina255
1. nov 2020

Dnes neboli vobec rady ludia prisli na 7 a boli vybaveni za 20minut... aj v mestach... asi by som to vyriesila tak 🙂

autor
1. nov 2020

@nina255 rozmyslala som ale zas si poviem ze ked bude kazdy takto zmyslat, kazdy pojde v nedelu a nechcem si to nechavat na podledny den pretoze ked sa nestihnem otestovat tak ja neviem 🥺 nemozě si dovolit zostat doma nie mojou vinou 🥺

katka281
1. nov 2020

Verim ti, uz je to na nervy... Ja by som v tvojom pripade poprosila zamestnavatela aby ta pustil o hodinku ci dve skor domov a teda skocila na testy vecer, tu hodinku si mozes dorobit v iny den. On predsa musi vediet ze bude testovanie a taktiez vie o tom ze bez negativneho testu do prace ist nebudes moct. Ak by nesuhlasil, spytala by som sa priamo jeho ako postupovat...

unicornlady
1. nov 2020

Veď na webe bývajú písané čakacie doby. Mestá to maju. U nás aj v dedine občas informovali na facebooku. Resp. v diskusii na FB pod fotku potom ľudia písali, ako to vyzerá s čakaním

mondolina
1. nov 2020

Ja som bola len dobrovoľne nie na silu.
Nemáš v blízkosti práce odberné miesto? Resp. Požiadať ľudí na odbernom mieste aby ťa pustili, resp. prísť na odber skoro ráno a počkať.
Nestresuj sa vopred.

unicornlady
1. nov 2020

Nedá sa ti zavčasu do nejakej blízkej dediny? Tu vo vedľajšej mali rad max po 10, ludi

renab
1. nov 2020

Ked ich v nedelu rano poprosis, tak ta pustia dopredu.

h2
1. nov 2020

Zamestnávateľ Ti MUSÍ umožniť zúčastniť sa testovania.

mandarinka555
1. nov 2020

Ja som šla z roboty o 21:50 okolo odberného miesta...zdravotníci už balili veci, tak som sa opýtala, či by ma nepošpárali, že až teraz idem z práce....mladý chalan bol veľmi milý a povedal, že samozrejme. O desiatej som už bola doma.

mogaa
1. nov 2020

ak pôjdeš večer okolo 20-tej tak žiadne rady ani v sootu ani v nedeľu nehrozia.....iank zamestnávateľ by vám mal umožniť testovanie, takže smeny dať tak aby ste stihli všetci testy počas dňa....jedna smena nech robí v sobotu a druhá v nedelu

marca12
1. nov 2020

To sa musis dohodnut so zamestnavatelom ako to bude riesit.ci sa prestriedate s kolegynami

kvetinka75
1. nov 2020

Nerob paniku este.nie je iste ake.bude druhe kolo. Mozno nie vsade

kika2079
1. nov 2020

Kludne kontaktujte zamestnavatela urcite vam vyhovie. Ja idem takto golegyne vystriedať buduci tyzden

3petka
1. nov 2020

Pokial chce zamestnávateľ aby si daný papier mala tak ta musí ospravedlniť na ten čas aby si si ho vybavila...

pallacinka
1. nov 2020

Alebo nech ti zamestnavatel preplati PCR test v iny den.

autor
1. nov 2020

Nemozem ist do vedlajsej dediny pretoze chodim vsade autobusmi, nie autom a neviem si predstavit chodit z mesta do dediny a naspat do práce ak testovanie zacína o 7:00 a ja musim byt v praci 8:30. Dufam ze to stihnem aspon vecer 😔 veduca mi povedala ze mam ist ku nim do dediny ze tam to rano stiham ale proste ja sa nedokazem teleportovat z miesta na miesto 20km... keby mam auto tak ok, ale nie takto 😔

petamada
2. nov 2020

Teraz davali,ze testovat budu len vybrane okresy, ktore mali viac ako 0,7% pozitivnych..pozri mapku, ako je na tom tvoj okres