Dostanem tento mesiac hmotnú núdzu, keď nemám rozhodnutie?

ale_na
9. feb 2017

Ahojte min.mes.som si poziadala o hmotnu nudzu kedze som sa vratila do skoly zatial mi rozhodnutie neprislo tak sa vas pytam dostanem uz tento mes.peniaze alebo az ked mi pride to rozhodnutie? Dakujem

dominika6
9. feb 2017

@ale_na až v marci

ale_na
autor
9. feb 2017

@dominika6 to dostanem aj za februar alebo ako ? 🙂

dominika6
9. feb 2017

@ale_na ano spätne ti vyplatia

ale_na
autor
9. feb 2017

@dominika6 aha tak dakujem 🙂

dominika6
9. feb 2017

@ale_na za málo

ale_na
autor
9. feb 2017

Este sa chcem opytat aj ked som to vybavila v polke januara tak az v marci dostanem ?

hrjanka
9. feb 2017

Na rozhodnutie ma urad 30 dni, ale mozno, ze to tvoj referent stihol aj skor..treba zavolat na urad prace priamo tomu, kto ta ma na starosti a spytat sa.

ale_na
autor
9. feb 2017

@hrjanka pani na urade mi povedala ze uz to dala tej pani a pride mi rozhodnutie zatial neprislo nic 🙂 preto som chcela vediet ci musi prist rozhodnutie az tak dostanem peniaze

ale_na
autor
11. feb 2017

Vcera mi prisiel papier ze dna25.1 som sa dala vyradit a vtedy som davala aj ziadost na hm.nudzu ale rozhodnutie o hmotnej mi este neprislo takze v marci dostanem vyplatene len za februar nie? Za marec nie
Ci sa mylim ?

hrjanka
11. feb 2017

@ale_na davky sa vyplacaju mesacne pozadu,takze za februar v marci. Ale nejde mi do hlavy, preco si sa dala vyradit? Pokial si pamatam, tak musis byt evidovana na UP a ziadat o podporu predtym, ako ziadas o hmotnu nudzu.

ale_na
autor
11. feb 2017

@hrjanka lebo studujem 🙂 takze mi nevyplatia nic viac iba za februar dobre to chapem nie ? 🙂

ale_na
autor
19. feb 2017

Tak teraz 15.2 som nedostala nic 🙂 takze v marci dostanem za februar nie? 🙂 este som nedostavala doetarz nic tak sa v tom nevyznam 🙂