Doplnenie maródky

hogen91
13. máj 2018

Chcela by som Vás poprosiť o radu. Od piatku tj od 11.5.2018 som na PN kvoli rizikovemu tehotenstvu, PN budem do 20.6.2018. Cez vikend sa nam na bytovke pokazil resp nefunguje zvoncek. Chcela by som na soc.poist. nahlasit ze ma v pripade kontroly mozu kontaktovat na mojom tel.cisle,ktore som ale v samotnom tlacive neuviedla. Je na to nejaky formular alebo im to staci oznamit obycajnym listom? Dakujem!

olifcek
13. máj 2018

staci im napisat email al.zatelefonovat.

janikovaanicka7
13. máj 2018

@hogen91 ahoj, tiez som bola dlhodobo pn pocas tehotenstva a k nam do bytovky sa dostanes len s cipom - ziadne zvončeky, este aj chodba pred bytom je uzamknuta. Cislo som nikam nenahlasovala, ziadna kontrola nebola a co som sa dopocula, "vraj" tehotnym na kontroly nechodia.

evaachesa
13. máj 2018

@janikovaanicka7 mojej tehotnej kamoske prisla kontrola az 2x :D

janikovaanicka7
14. máj 2018

@evaachesa to naozaj? No vidis, mne sa tiez tomu velmi nechcelo verit, aj preto som tam napisala "vraj". Ja som asi len mala šťastie

tribi
14. máj 2018

Ja som bola v tehu pn,kontrola bola,mala som nefungujuci zvoncek...pani zo soc.na mna vyhrkla,ze som to mala nahlasit,ze ona nie je povinna ma obhanat.este raz a berie mi pn.aj mi tuto skutocnost napisala do zaznamu

evaachesa
14. máj 2018

@janikovaanicka7 noo aj ja som sa cudovala ze tehotnym na rizikovom moze prist kontrola 😀

evittam
14. máj 2018

@evaachesa A co je na tom cudne. Mas dodrziavat liecebny rezim aj s danymi vychadzkami.

olifcek
14. máj 2018

@evaachesa presne tak... ak zamestnanec nahlasi na hr, ze xy ma byt na pn, ale mota sa po vonku a na dovolenke, tak zamestnavatel tuto skutocnost dava tiez preverit... ci sa dodrziava liecebny rezim...

evaachesa
14. máj 2018

@evittam ved ja nic, zatial som nemusela nisco take riesit 🙂