Dokumenty pre Úrad práce kvôli evidovaniu

niki7123
5. jún 2018

Ahojte 🙂 dnes som bola na urade prace. Chcela som sa zaevidovat. Doniesla som doklad o poslednom zamestnani, ale ze vraj musim doniest vsetky ukoncenia pomeru. Pracovala som asi v 4 firmach. Pani ma nezaevidovala. Nikde som necitala, ze by sa museli doniest vsetky dokumenty o ukonceni. Neviete ako to je?? Dakujem za odpovede 🙂

polovnicka92
5. jún 2018

@niki7123 pokial ste mala vyplnenu ziadost jej povinmostou bolo Vas zaevidivat.na doplnenie ostatnych dokumentov mate 7 dni

lubik87
5. jún 2018

@niki7123 no ak si nebola ešte evidovana myslím že je to tak aj maturitné vysvedčenie alebo doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní milión dokladov a všetko si dobre aj kópie ...to ti.malindat papier už keď ti dávali žiadosť na vyplnenie Continental všetko treba

lubik87
5. jún 2018

Continental mi napísal sám telefón :D malo byť čo ti :D

janci05
5. jún 2018

Ak občan požiada o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie do 7 kalendárnych dní po ukončení pracovného pomeru, bude zaradený do evidencie nasledujúcim dňom po ukončení zamestnania. Ak požiada o zaradenie po uplynutí 7 kalendárnych dní odo dňa ukončenia zamestnania, bude zaradený dňom osobného podania žiadosti.

Občan spolu so žiadosťou o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR predkladá:

platný občiansky preukaz,
kópiu dokladu o rozviazaní pracovného pomeru,
kópiu zápočtového listu,
kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní /maturitné vysvedčenie, diplom/ .

http://www.upsvar.sk/obcan/skoncil-som-zamestna...

susana618
31. mar 2024

Prosím vas zienky idem do nového zamestnania.som evidovaná na urade práce.dozamestnania mam doniesť z úradu dake doklady OUP co to znamená prosím vas