Dávka v nezamestnanosti

babikoky
19. mar 2022

Dobrý deň chcela by som sa len informovať ohľadom podpory manžel sa evidoval teraz 17.2.2022 dal si vyplatenie na účet no a podpora nám stále nenabehla, ak by mi niekto vedel poradiť ak má poprípade podobnú skúsenosť ci je aj iný termín ako 18ho na vyplatenie ci mi to môže vôbec ešte nabehnúť alebo co.. Ešte nám ani výmer neprišiel. No na úrade mu povedali ze to dostane tento mesiac ale čo ja viem väčšinou na účet nábehuje podpora skorej a šekom je to nejak 18ho, ďakujem vopred za rady.

drzaopica
19. mar 2022

@babikoky teraz 17.2. ci 3?
Pokým nepríde zaevidovanie nepríde ani podpora.Dostane až o mesiac, keď sa evidoval teraz 17.3.

lopka1313
19. mar 2022

No ja som na podporu cakala cez 2 mesiace. Ale vyplatili vsetku spatne. Vymer mi neprisiel tiez dost dlho.
Moja mama na dochodok cakala cca 4 mesiace.
Treba mat rezervu a kym pride podpora, fungovat z nej.

babikoky
autor
19. mar 2022

@drzaopica prišiel mu papier ze zaradený do evidencie je od 17.2 a povedali mu ze to dostane tento mesiac v marci ale tak neviem ci je aj iný dátum vyplatenia... Keďže. Som sa niekde dočítala ze na účet by to malo dokonca skôr prísť

klarissa25
19. mar 2022

Ešte mu neprišiel a i vymer..oni majú na to čas. A podpora sa vypláca len raz do mesiaca. Takže príde až v aprili