Dá sa napadnúť majetok občana?

patriciaa32
22. máj 2014

ahojte,chcela by som sa opýtať, či je možné napadnúť majetok-nehnuteľnosť občana...ide o to, že manžel stavia dom, ktorý si ale napísal na svoju sestru a zvažujem, že dám návrh na súd o prešetrenie a keby sa to dokázalo, či mu može súd dať povinnosť aby to napísal na nás?dakujem

ushuaia
22. máj 2014

@patriciaa32 to je fooooor ?????????????????????? 😎

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@ushuaia nie, normálne sa to pýtam!!!

ushuaia
22. máj 2014

@patriciaa32 ehm je mi jasne ze sa pytas... 😎 ,ja len ze este stale citam ,,Hroziaci rozvod,, ale urcite sa najdu zienky co ta zas rady vypoklonkuju...sa ti cudujem 😀

patriciaa32
autor
22. máj 2014

mna nezaujima tvoj názor, ja len chcem vediet ci ma niekto s tým skusenost a či je možne niečo také dosiahnut...ak mi nevies seriozne poradit,tak nemusis sa unuvat mi písat 😉

ushuaia
22. máj 2014

@patriciaa32 neboj sa , ja budem uz len citat 😎

sashabb
22. máj 2014

@patriciaa32 samozrejme, že nie.

jonki
22. máj 2014

@patriciaa32 samozrejeme ze ano.....zeberies kladivo...cim vacsie tym lepsie a normalne tehlicku po tehlicke napadnes. (len bacha....najprv si odkontroluj ci napadas dobry dom....kedze ako pises v inej teme manzel stavia dom a este si tam nebola....lebo ta to nezaujima...lebo....) 😉

patriciaa32
autor
22. máj 2014

pýtam sa úplne seriozne!!!

habibi78
22. máj 2014

@patriciaa32 pre boha ziveho zase zacinas?? to ta fakt bavi toto? ked chces pisat pribehy tak napis, posli Evite, ona taketo gebuziny rada vyda, ale prosim ta nespin vzduch na tomto fore, uz si trapna.... z jednej vymyslenej temy do druhej, len aby si zapletku nasla a vzduch virila?

oktoberka
22. máj 2014

.......tak asi skus rozhovor s manzelom na tu temu...co chces napadat????...

sendy182
22. máj 2014

@patriciaa32 ehm ehm.....ako môže niekto stavať dom a napísať na svoju sestru.......a čo ak to tak vôbec nie je.......možno sestra si stavia dom sama 😲 😲 😲 😲

habibi78
22. máj 2014

@patriciaa32 ak sa teda seriozne pytas tak ti seriozne odpoviem.....ak chces zo seba urobit este vacsieho debila nez zo seba robis na tomto fore, tak to napadni, aspon pobavis zamestnancov konkretneho sudu, vela srandy si tam asi neuziju..... 😀 😀 😀 😀

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@oktoberka no lenze on nechce prepísat ten dom na seba ani na nas... a ja som myslela ze by som to skusila po zlom a dala na sud nech to vyriesia,lebo uz sa to takto taha 2 roky a mna to nebaví

oktoberka
22. máj 2014

@patriciaa32 taaaaaak potom nehnevaj sa,ale vas vztah je divny 😒

bubelko
22. máj 2014

@patriciaa32 napadnut mozes kohokolvek a cokolvek. otazne je, co z toho bude. v tomto pripade asi ako pise @habibi78 - pobavis vsetkych zamestnancov sudu a tvoj pripad bude kolvoat po celom svk ako vtip roka 😉

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@habibi78 ja to ale myslím fakt vazne,myslís ze by sa to nedalo dako napadnut? ja viem,majetok občana je nedotknutený, ale tak neviem no...ja uz som v koncoch ☹

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@bubelko keby zavolaju svedcit napr projektanta, strechárov, elektrikara, murara, vies su to kamarati moji,oni by mi dosvedčili že to stavia on a vsetky peniaze z podniknia idu tam

habibi78
22. máj 2014

@patriciaa32 tebe nestaci povedat raz???? nie neda, bodka, finito, konecna

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@habibi78 ok,dik

habibi78
22. máj 2014

@oktoberka sak podla inej temy chlapa pravidelne vyhadzuje z bytu lebo jej dava mesacne iba 600 vreckove a po veceroch maka na stavbe, sa mu cudujes????? 😀 😀 😀 😀

oktoberka
22. máj 2014

@habibi78 faakt?tak nesledujem to tu..nepoznam "cely"pribeh....inak ja keby som mala 600eur IBA vreckove..hmmmmm....

nastastie mam super manzela 🙂 a toho nemusim napadat 😀 😀 😀 teda ako obcana,samozrejme 😀

bubelko
22. máj 2014

@patriciaa32 to je sum a fuk kto dom financuje. dom moze muz napisat na kohokolvek, ak povie, ze je to dar pre sestru, tak ti moze svedcit cely staveny urad, je to len a len jeho vec. skratka to spolu nesuvisi...
mozes napadnut jedine to, ze tvoj muz nie je svojpravny a jeho rozhodnutia teda nie su v poriadku, ale to sa len zosmiesnis, lebo to ti ziaden psychiater nepotvrdi a akurat sa vyhadzes z penazi, lebo prehras a budes platit vsetky sudne trovy a este aj advokata...

patriciaa32
autor
22. máj 2014

@bubelko dobre dakujem velmi pekne za info 😉

esterba
22. máj 2014

Jeej, recyklátorka 😀

esterba
22. máj 2014

Už aj mm sa tu na tomto pri mne chláme a odkazuje, že by s Paťou rád zašiel na kávu, lebo také čudo ešte nevidel 😀

jonki
23. máj 2014

@bubelko ja si myslim ze muz v pohode zatiahne aj tie sudne trovy....on jej kupil za pokazeny vysavac nove auto v inej teme....a bolo zle tak ho musel vratit lebo sa s nim chcela rozviest, z predaja domu (ktory kupil za svoje peniaze nie za spolocne) jej vyplatitl polovicu...takze myslim ze on v poho aj tie sudne trovy zatiahne 😉
nehladaj v tom racio...nie je tam...

effie81
23. máj 2014

Jaaj,tak tu si,preto si sa vytratila z prvej temy.
Pozri,podat navrh na vysetrenie mozes.Ved mas pravo chciet dat presetrit vec.Oni to musia prijat.Potom daj info ako si dopadla.🙂

marse
23. máj 2014

tu ťa napadnu určite !!!!! 😀 😀 😀

ženska ty si božska.... mas odomna BIG LIKE 😎

katka1981
23. máj 2014

@patriciaa32, predsa som sa nemylila. Ak nadobudol majetok pocas vasho manzelstva, tak je to vas spolocny majetok a prepisovat ho mozete jedine spolocne! Jedine ze by ste mali uzavretu predmanzelsku zmluvu. Pravnik sa ti rozhodne zide po kazdej stranke.

lorela
23. máj 2014

@katka1981 Konečne smerodatná odpoveď 🙂