Cestovanie medzi čiernymi okresmi

4. mar 2021

Ahojte.Byvam v čiernom okrese s tým že som tu v podnájme ale chcela by som ist domov kde mám trval.pobyt len ten okres je čierny tiež myslite že by to bol problém? Keď sa pôjdem dat otestovať a budem mat neg.test ďakujem.

katulastraka
5. mar 2021

Z a do cierneho okresu proste nesmies, pokial nemas na to adekvatny dovod.

sapetka
5. mar 2021

Nie . Prestante uz vymyslat prosom a akceptujte rozhodnutia 🙏slovakom chyba disciplin preto to tal vyzera alo vyzera !

sasha88
5. mar 2021

Ahoj, nie nebude to vôbec problém ak tam máš trvale bydlisko , návrat do trvalého bydliska je povolený 🙂

williamska1
5. mar 2021

čo sa týka priamo otázky, ak tam máš trvlý pobyt tak áno, no už by s s tými opatreniami mohli ľudia zmieriť a mohli by ich konečne začať dodržiavať, bo sa z toho lockdownu proste neodstaneme ani do vianoc

autor
5. mar 2021

Ďakujem 🙂 to není vymyslanie mňa to doma už nebaví sedieť samu od Vianoc som kvôli tomu ostala bez roboty a mam byt ešte zatvorená medzi 4 stenami to je na psychiku choré toto je všetko a to ze chcem ísť do trval.pobytu za rodinou aby som tu sama nemusela byť nevidím na tom nič zlé keď vidím co robia v tých potravinách div si neskacu po nohách a sú natlačeny na sebe Ľudia tak to je normálne? Podľa mňa nie.Ale za rodinou nemôžem ísť lebo to už je zle.Tak radšej pôjdem na dedinu kde som v prírode a je tam menej ludi ako tu v meste.

ninusa221
5. mar 2021

Ahoj aj ja idem domov lebo som na tom tak isto ako ty už mi šibe...lenže tiež sa bojim že či ma pustia keď kukam všade su policajti tak hadam test a daka dobra výhovorka bude stačiť😁

katulienkax
5. mar 2021

Praveze pre tieto drbnute opatrenia uz ludia rebeluju aj ja uz viac rebelujem a a vysvetlujem svojim detom ze ked stretneme policajta treba klamat tak ako klamu vsetci nasi politici napriklad ako siel Kollar trtkat misku do lekarne. Ked nam nasimpredstaveni nie su prikladom budem aj svoje deti ucit ze sa treba v zivote vynajst aj ked budu musiet klamat.

ninusa221
5. mar 2021

A ešte dodám aby sa človek bál ist domov s negat.testom a niekto je na luxusných dovolenkách teda skoro všetky celebrity, politici... ved to je chore...

gabriela1692
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriela1692
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriela1692
15. mar 2021

@sapetka vonku pubertCi chlastaju po bytoch atd...bez ruska romovia pred tescom...hmmm a clovek sa boji ísť na miesto kde byva?okeey...zijte v iluziach

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz