Autobazár neposlal techničák

vierulienkaa
7. apr 2015

Prosím Vás nemali ste niekto takýto problém s autobazarom že neposlal do 30 dní veľký techničák,pri kupe auta nam dali iba kupno predajnu zmluvu a ofotený veľky techničák,že originál techničák pošlu keď ho odhlasia že do 30 dni,no ale stale ho neposlali už som tam volala dnes 4 krát a stále to iste,že ma bude kontaktovať ich pracovníčka,no ale jaksi stale nič,tak som už zufala,lebo si nemožem prepísať auto a len sa dohujem cez telefon a stále nič.Ďakujem za odpovede.

majusqa77
7. apr 2015

@vierulienkaa co je to za bazar? Overovala si si vin?

angel257
7. apr 2015

@vierulienkaa aký je to bazár?

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

je to aaa auto

angel257
7. apr 2015

@vierulienkaa a takýchto nespokojných a nehnevaných je na nete kopec :/

hameeda
7. apr 2015

@vierulienkaa : ano ja som mala taký problém, a presne z aaa auto v Michalovciach, treba tam volať a postrašiť že ako ihneď nepošlu tak odstúpiš od zmluvy, a na polícií mi povedali že sa počíta doba prihlasenia až keď ti príde techničak, ale určite volaj na centrálu

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

@hameeda a kedy ti ho potom poslali???ja už som zajtra rozhodnutá isť tiež sa informovať na políciu,čo mi povedia a tiež aj za právnikom sa poradiť o odstúpení od zmlúvy za nedodržanie podmienok zo strany autobazaru.

hameeda
7. apr 2015

potom keď som zavolala na centrálu a povedala im že začo som platila že to vybavia keď nevybavili tak že nech mi vrátia peniaze a ja si auto dám do poriadku sama, tak potom do štyroch dní som už to mala doma

hameeda
7. apr 2015

@vierulienkaa : ja by som bola vtedy tiež odstupila ale my sme veľmi dlho hľadali a potrebovali sme minimálne 7 miestne a takých nie je v ponuke veľa, tak som im povedala že nech mi vrátia peniaze čo som platila za to že oni urobia administratívu, ja by som právnika nepotrebovala, ja by som sa vyhádala aj sama s nimi, je to porušenie zmluvy a hotovo, dovez im auto nech ti vrátia peniaze

lejlla
7. apr 2015

Aj segra s nimi mala tento problem :(

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

@hameeda a stihla si to teda do tej 30 dnovej lehoty na prihlásenie?

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

@lejlla a ako to vyriešila?

lejlla
7. apr 2015

@vierulienkaa to bolo asi 2 roky dozadu,tiez dlho cakali kym im to poslu,zastavili ich policajti ze auto nevidia v databaze zaregistrovane...viem ze tam potom veeela krat volala ale ked im povedala ze policia to bude riesit,hned ho mali doma.

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

@lejlla aha tak aspon budem vedieť čo im zajtra hovoriť,čím ich postrašiť,ale ja fakt neviem o čo im ide tým zdržiavaním techničákov ☹

lejlla
7. apr 2015

@vierulienkaa neviem,lebo mi sme u nich teraz dva mesiace spat kupili auto a vsetko v poriadku,prislo nacas behom dvoch tyzdnov asi...vela stastia

vierulienkaa
autor
7. apr 2015

@lejlla dakujem dufam,že sa to vyrieši fakt nemam chuť sa s nimi natahovať....

lololo12
7. apr 2015

ja som mal rovnaky problem v darexe..ani som to nevybavil a odstupil od zmluvy..v aaa ich postras a podla mna sa dohodnes

zichihena
20. sep 2015

lololo mne ich akcku tam dali ani som ich strasit nemusela 😝

rika888
30. okt 2019

Z aaaautom ma problem vela ludi, staci si precitat na internete.. ak uz niekto chce kupovat z bazaru, kvoli zaruke, odporucam do buducna bazary, ktore si zakaznikov vazia, typu Darex v Bratislave a pod...