Ako vyzerá unikátny kód očkovaneho?

lucimax
17. aug 2021

Ahojte, boli ste sa niekto očkovať v priebehu júla? Prišiel Vám smskou unikátny kód očkovaneho? Pls ak môžete uviest ako vyzerá.
Mne prišiel pin kód, teraz zasa kód na žreb a unikátny kód očkovaneho nikde.

Veľká vďaka ;)

medyna
17. aug 2021

kód chodí neskôr, v podmienkach majú napísané, že do dvoch týždňov od registrácie ... môjmu mužovi prišiel asi o 3 dni

lucimax
autor
17. aug 2021

@medyna Ako ten kód vyzerá? Koľko miestny je? Vdaka

medyna
17. aug 2021

@lucimax čísla a písmena, 12 znakov

medyna
17. aug 2021

@lucimax jaj, teraz mi vraví, že to je žreb... kód nijaký nemá

emimirlen
21. aug 2021

No a funguje Ti to cez ten žreb ? Lebo tiež už 7 dni čakáme na kód a stále nič neprišlo, iba ten žreb, ktorý mi nefunguje keď ho na stránke registrujem

lucimax
autor
21. aug 2021

@emimirlen “Aktuálna info: prídu 3 sms. Prva s PIN na technickú podporu, druha sms so žrebom do lotérie a tretia sms s tým jedinečným kódom. Len škoda, že táto info nie je nikde vysvetlena na stránke...predišlo by sa nedorozumeniam.

stanislava33
21. aug 2021

@lucimax dobrý večer, chcem sa opýtať, Vám už jedinečný kód ockovaneho na uplatnenie sprostredkovateľskeho bonusu prišiel? Mne ani manželovi zatiaľ nie.

carodejka89
21. aug 2021

@lucimax Dobrý večer, mne prišiel osobný identifikačný kód na uplatnenie sprostredkovateľského bonusu 2 dni po druhej dávke očkovaného a teda na 17 deň od registrácie na lotériu 🙂

lucimax
autor
21. aug 2021

@stanislava33 neprišiel, telefonovala som na ich infolinku a pani mi to vysvetlila. Unikátny kód príde v tretej sms a pravdepodobne až po druhej dávke. Dala som im podnet, aby tieto info uverejnili na stránke, ale nemyslím že by došlo k zmene. Tak len čakať ;)

stanislava33
21. aug 2021

@lucimax ďakujem za info,ja si chcem na manžela, prvou davkov bol očkovaný 7.jula a druhou 2. augusta, tak si dávajú na čas.

siss25
4. sep 2021

Ja som doteraz nedostala žiadny unikátny kód akože nechápem

emimirlen
8. sep 2021

@siss25 Akože ani nam nedošiel, už je to mesiac..hmm Vám už došli? Netreba sa niekde pýtať, alebo tam volať ?

siss25
12. sep 2021

@emimirlen mne dnes prišiel 😃

zuvinka2
12. sep 2021

Ja som bola ockovana druhou davkou 13.7. a kod nikde. Ked som volala 2 augustovy tyzden, povedali mi, ze mam cakat. Vraj isto pride len nestihaju. Dodnes nic neposlali 🤷

barinkova
17. sep 2021

@lucimax ako získať ten unikátny kód postup

jasminka
11. okt 2021

Ja som bola očkovaná druhou dávkou v piatok, nič mi este neprišlo. na stránke byt zdravý je výhra píšu, že sa treba na sprostredkovateľský bonus zaregistrovať do 7 dni od druhej dávky…ako je to, bol uz niekomu ten bonus vyplatený?

siss25
12. okt 2021

@jasminka mne prišlo 30e cca mesiac dozadu

biii7
27. okt 2021

prisiel vam unikatny kod od ockovania v juli, auguste? mne neprislo dodnes nic