Ako vybaviť rezidentskú parkovaciu kartu?

viki128
4. jan 2021

Baby ja sa neviem dogooglit k tomu.. Teraz sme sa presťahovali do centra mesta (Zvolen) a potrebujem rezidentsku parkovaciu kartu nech môžem pri byte parkovať. Vybavuje sa to na mestskom úrade alebo niekde inde? A neviete čo ake vtedy doklady mi treba?
Ďakujem

hopsadobrandejsa
4. jan 2021

@viki128

Neviem ako to je v ZV, ale u nas to mama vybavovala na sprave ciest resp. urade mestskych komunikacii.

Myslim, ze ti staci len OP a normalne ti vystavia parkovaciu kartu na miesto bydliska.

janai1
4. jan 2021

@viki128 hneď prvá stránka na googli a všetko tam je vysvetlené https://www.eei.sk/sluzby/parkovanie/rezervacia...

oli18
4. jan 2021

Stacil by aj dvominutovy telefonat na MU.

viki128
autor
4. jan 2021

@janai1 toto som našla ale postup ani nič užitočné som tam nevidela.. Len že ktorá karta je aká a koľko stojí, ale objednať ju nechcem lebo ju potrebujem hneď, už sme presťahovaní
Nevadí no pre prípad že to niekto bude zisťovať a nájde túto diskusiu, rieši to vo zvolene firma EEI za mestským úradom.

janai1
4. jan 2021

@viki128 "Parkovacia karta bude vydaná na predajnom mieste po predložení požadovaných dokladov v súlade s prevádzkovým poriadkom pre zónu plateného parkovania"

Podľa mňa si ju na tej stránke musíte objednať a potom si ísť po ňu 😉 nemyslím ze len tak niekde prídete a dajú Vám ju hneď 🤷‍♀️ a prosím Vás podľa mňa stránka na objednanie karty ktorú chcete je dosť užitočná 😂

viki128
autor
4. jan 2021

@janai1 okej ale na akom mieste a aké Konkrétne doklady 😭 toto som našla aj ja ale viac už nie, preto sa pýtam ak náhodou niekto vybavoval nech poradí.. Neviem či som ja nemtud ale naozaj tam konkrétnejšie info nevidím 😯

janai1
4. jan 2021

@viki128 a čítali ste to vôbec? V prevadzkovom poriadku to je pod č. 10 aké doklady potrebujete
A hneď na druhej strane je adresa a otváracia doba vo Zvolene