Ako to prebieha na úrade práce?

jenisjenis
14. apr 2023

Dobry den ako to prosim prebieha na urade prace ?Idem po rodicovskej 1x v zivote.Mam odprac. 23 rokov teraz..
Ake papiere mi treba stiahnut a vyplnit ked chcem ziadat aj o podporu kde to najdem?Vie mi niekto poradit nech mam vsetko vyplnene spravne ked tam uz pojdem..?
Potrebujem asi kopie :obciansky, ukonc. Prac.pomeru, ukonc.najvyss. vzdelania a este nieco?
Pridem tam zaeviduju ma ..a potom kedy idem cca 2x?

lucka_ke
14. apr 2023

https://www.upsvr.gov.sk/obcan/evidovanie-uoz/e...
keď zroluješ je tam link na žiadosť a v nej na konci sú rozpísané prílohy, ktoré musíš priniesť

uhgara
14. apr 2023

no ono toho rozhodne nie je malo, myslim tych papierov, ktore oni zakazdym vypytuju :D ja mam osobne taku skusenost, ze mi najprv pani zlata povedala, co treba doniest, na dalsi raz som doniesla a potom mi zakazdym kazala doniest dalsi a dalsi papier ci potvrdenie :D ja toto neznasam. akoby sa to nedalo naraz vsetko povedat. niekedy mam pocit, ze ony to tam robia cloveku uplne naschval.

janka2501
14. apr 2023

Ja som zavolala na upsvar, a povedala mi presne co mam priniest....t.c na pan,i som si nasla podla mojho pismenka v priezvisku

jenisjenis
autor
14. apr 2023

@lucka_ke ďakujem 🙂

jenisjenis
autor
14. apr 2023

@janka2501 dakujem skusim pohladat take aj ja

jenisjenis
autor
14. apr 2023

@uhgara a pamatas si prosim ta co okrem ziadosti o zamestnanie si potrebovala?
Co im mam dat kopie: obciansky, ukoncenie prac.pomeru, kopie vysvedceni najvyssieho vzdelania..a este nieco?

janagem
14. apr 2023

@jenisjenis keď som bola v apríli minuly rok tak: vyplnené tlačivo na úrad práce, posledné vysvedčenie/dôkaz o najvyššie dosiahnutom vzdelaní- kópia, ukončenie pracovného pomeru - kópia. Nič viac

jenisjenis
autor
14. apr 2023

@janagem dakujem moc