Ako sa môžem odhlásiť s trvalého pobytu?

ani_sama_neviem
10. aug 2010

Cawte mam 18 rokov a o chvilu sa stahujem od ineho mesta mimo ba k mojmu priatelovi a budem byvat tam a chcem len vediet ze co potrebujem na odhlasenie z trv pobytu v Bratislave? Musi tma bzt aj vlastnik bytu pri tom? Ide o to ze s vlastnikom bytu 9s ktoreho sa chcem odhlasit) nemam dobry vztah ide o mojho otca preot chcem vediet ci aj on tam musi byt pritomny pri tom odhlasovani. A ete ma zaujima ze co vsetko si budem musiet povybavovat. Dakujem za odpovede

berus222
10. aug 2010

my sme sa neodhlasovali. iba sme sa prihlasili v meste noveho pobytu. oni uz poslali odhlasku. ale stahovali sme sa po rovnakom okrese, neviem ako je to z okresu do okresu.

andika10
10. aug 2010

ja som sa tiež len prihlásila, odhlásiť sa netreba

maggie2
10. aug 2010

súhlas vlastníka bytu z ktorého sa odsťahuješ, ani súhlas otca pokiaľ máš viac ako 18 rokov nepotrebuješ. Na nahlásenie trvalého pobytu musíš mať súhlas vlastníka bytu DO KTORĚHO sa sťahuješ.

st2
10. aug 2010

presne ako kocky pisu, som to absovovla pred nedavnom 🙂 ziadne odhlasovanie netreba, iba prihlasovanie

tara
18. aug 2010

My sme toto riesili pred mesiacom. manzel bol zo ziarskeho okresu a tiez len stacilo sa prihlasit v novom - bystrickom okrese. odhlasky si potom uz riesia urady medzi sebou.