Ako niekoho udať na obchodnú inšpekciu?

terez253
20. feb 2016

Ahojte baby,

mám tu na Vás prosbu, ak niektorá viete ako nahlásiť predávajúceho na obchodnú inšpekciu. viete mi poradiť ako?
Poprvykrat v zivote som si objednala oblecenie cez facebook stranku a nie cez eshop. Prisiel mi iny tovar, vratila som ho a peniaze nemam. Uz je to viac ako mesiac. Mila pani mi neodpoveda. Uz je to viac ako mesiac. Na stranke mala plno negativnych komentarov, ze je podvodnicka, pomaly ich maze. Suma, za ktoru som si objednavala, nebola velka, ale ani zanedbatelna a ide o princip. preco by sa mala obohacovat na inych ludoch?

ellca123
20. feb 2016

myslim si ,ze cez facebook nema zivnost ale predava na cierno
SOI nepomoze,len sa spojit s inymi kupujucimi a skoda musi presiahnut zakonom stanovenu sumu,aby sa tomu niekto vobec venoval-teda nic z toho,lutujem

moni244
20. feb 2016

To je tak, ked sa ludia spoliehaju na kadejake pofiderne stranky na fb, nechapem, ako niekto moze nieco odtial objednat, 99% su to veci z aliexpressu. Na obchodnej inspekcii neurobis nic, pochybujem, ze to ma ako zivnost

lenkavechter
20. feb 2016

Ak by ste chceli podat staznost na soi potrebujete odoslat kopiu dokladu....

terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ovaaa
22. feb 2016

ak ste ho platili z uctu treba kontaktovat banku, mozete ziadat ju o stiahnutie platby z jej uctu.

terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enia74
25. feb 2016

soi maju svoju webku, ak to chces riesit cez nich zavolaj tam a poinformuj sa ci ti v tomto pripade vedia pomoct...

ivanatim
12. apr 2016

@terez253 To ako fakt si kupujes oblecenie cez facebook? Necuduj sa potom...