Ako je to so svadbou počas PN?

annamaria_65
15. apr 2021

Chceli by sme s priateľom v lete svadbu. Iba takú malú.. Na úrade si povieme áno a už len doma nejaká grilovačka a posedenie. Ako to je s PN? Treba ju ukončiť? Alebo to stačí nahlásiť na soc.?

petus998
15. apr 2021

@annamaria_65 sestra mala svadbu pocas pn bola tehotna na rizikovom a oznamila to socialke a dr. Dal jej vynimku vychadzku na cely den

ibrunova
15. apr 2021

Oznámiť to sociálke vopred, resp. požiadať o vychádzku. známa sa vydávala počas PN a keď nahlasovala zmenu mena, tak jej volali zo sociálky,že akú vychádzku mala.

suzitok
15. apr 2021

Normálne ist nahlasit...ja som sa počas PN sťahovala, chcela som len 30minut na presun a zapísali mi 4hodiny

anjelicek26
15. apr 2021

Ako baby pisu, nahlasit a dostanes na ten den vynimku.

alenah31
15. apr 2021

vydávala som sa počas PN, dokonca som bola v nemocnici - na ten deň som mala celodennú vychádzku - to som dokladala do SP spolu s oznámením o zmene priezviska, ktoré sa na PN menilo (len to preškrtol Dr. na mojej zelenej PN a dopísal nad to nové, to ofotil a švacol tam razítko). A poslala som to dop. poštou - ani som tam osobne nebola.

kendova_anna
15. apr 2021

@annamaria_65 treba to oznamit a doktora poprosit, aby ti na ten den dal vychadzky na cely den. Lebo ak by si to nespravila tak sa moze stat, ze ti pride kontrola alebo ze potom sa ta budu vypytovat preco si to neoznamila a tak.

veronnica080
15. apr 2021

Popros doktora aby ti dal na jeden deň neobmedzené vychádzky a je to okay 🙂