Ako dlho trvá výroba pasu pre dieťa do 5 rokov v Zámkoch?

kuzelna
18. júl 2012

maminy,mate niektora skusenost ako dlho trva vyroba pasu pre mimi v Novych Zamkoch v tomto case?

keiko33
18. júl 2012

Ja sice niesom z Novych Zamkoch, ale nam vyroba pasov vobec netrvala mesiac, podla mna to je len vrchna hranica. Ja som davala detom minuly mesiac a kazdemu v iny den, tak to uz vyslo a jeden pas spravili do 9 dni, druhy za 7 a treti za 6. Teraz je sezona, asi to maju posilnene. Takze podla mna mesiac to nieje. A vsetci v okoli co davali detom pas nikdy to netrvalo viac ako 10 dni. Jeden pan bol robit pas so mnou, bolo to 15 a on potreboval do 3. Pani na policiii mu povedala, ze mu nezarucia, ze do 3 pas bude mat, ze to bude mozno aj 30 dni trvat. Tak si priplatil, ze za dva dni hotovy. Ale vyhodil 100 eur. Ja som mala pas za 9 dni 😀

renab
18. júl 2012

všetky požiadavky na pas sa zasielajú do BA a odtiaľ hotové zas naspäť. pani pri okienku oznámi, že pas môžu dodať do 30 dní, ale spravidla to tak nie je, trvá to do 10-15 dní. aj mm oznámili lehotu 30 dní, tak dal synovi urobiť pas do 2 dní za 50 eur a kolegyňa bola dať robiť pas o deň neskôr a prišiel jej na 9. deň. takže zbytočne vyhodnené peniaze v našom prípade....

zmrzlinkams
18. júl 2012

to je aka pálka že 50 a 100e za to že to date urychlene spraviť však v spravach vraveli aj sa piše že do 2 tyž. urychleny pas pre deti stoji 32e a normálne do 30dni 8e tak to som ostala v šoku že by mala každa policia ine palky ale to by nemala mať 😖 kolko ste normálne platili ja budem toto riešiť asi tak o mesiac a nieže odomna vypytaju viac akoby mali 😠

bodka13
18. júl 2012

tu je cenník :
Dieťa do 5 rokov: 8 € alebo 32 €

Dieťa od 5 do 13 rokov: 13 € - 52 €

Dieťa nad 13 rokov: 33 € - 132 €

Nižšia suma znamená vybavenie do 30 dní, vyššia do 2 dní.

katren
18. júl 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/pas-pre-dieta-do-5-rokov/
ja som sa spytala predvcerom iba vo fotoblogu a tolko odpovedi som ani necakala....nie na vsetko treba zakladat otazky.....a uz vobec nie, ked sa to stale riesi 😉