Pomoc pre Tomáša

tomasgoco
31. aug 2023

Dobrý deň. Nájdu sa niaky dobrý ľudia ktorí by prispeli na moju kampaň na donio.sk? https://www.donio.sk/pribeh/2784

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viky173
31. aug 2023

a mne kto prispeje na dom? najde sa tu niekto?

nelca0510
31. aug 2023

@tomasgoco a to sa ti nedá našetriť? Vieš,ľudia pýtajú na život...

misinka0611
31. aug 2023

Viem, že si na invalidnom dôchodku, ale popozeraj bazár. Síce to nebude zrkadlovka ta 1000€ ale kúpiť aj slušný fotoaparát za normálne peniaze a možno k Vianociam sa ti podarí kúpiť a splniť si sen.

Ja si myslím, že toto naozaj nieje na zbierku..

3009
31. aug 2023

@tomasgoco mne prispej na dôchodok!

stellarstar
31. aug 2023

Dúfam že toto nemyslíš vážne 🙈

spadnutaslivka
31. aug 2023

možno keby si ponúkol fotenie za príspevok na ten foťák, pochodil by si lepšie. Inak, tie fotky sa neurobia samé, chce to aj cvik a tak... darom dostaneš foťák za liter (ak vôbec bude stačiť) a tiež tie fotky sa nepredajú samé... aj na tom budeš musieť zamakať... nikdy to nie je "šak to len".

alickapusinka
31. aug 2023

Ja by som tiež potrebovala. Keby na liečbu ktorú by neplatila poisťovňa pochopím ale na fotoaparát a ešte za tisíc eur ani si nenáročný Ak nato nemám nekúpim si to.

tomasgoco
autor
1. sep 2023

@nelca0510 keby sa mi dalo našetriť tak by som nerobil zbierku. Som telesne postihnutý na invalidnom dôchodku. Sktorého ledva využijem od dôchodku do dôchodku čiže neusetrim nič.

clarissa96
1. sep 2023

@tomasgoco ja som podporila .. prajem nech sa podarí 🙂

tamitamitami
1. sep 2023

Držím palce nech sa ti podarí plniť si sny, aj ja podporím 😊

tomasgoco
autor
2. sep 2023

@clarissa96 ďakujem ti veľmi pekne 🙂

tomasgoco
autor
2. sep 2023

@tamitamitami ďakujem veľmi pekne 🙂

annamalaga
5. sep 2023

@tomasgoco cez úrad prace sa dá žiadať príspevok na podnikanie.

annamalaga
5. sep 2023

@tomasgoco a zato si vieš kúpiť vybavenie, začneš sa živiť na živnosť, nebolo by to lepšie? Môžeš absolvovať aj webinar u toho pana Slovinského, istotne by ti pomohol začať. Dnes kvalitný objektív stojí cez 1500€ plus foťak, 1000€ zďaleka nestačí. A málokto ti prispeje žiaľ.